Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.2. 2016 20:52
Prokletý případ

Expřítel zavražděné Petry z Jihlavy je po smrti. Oběsil se!

Zdroj: TV Nova

Vražda Petry V. z Jihlavy, kterou před necelými třemi roky zavraždili tři její kamarádi, má další nepřímou oběť. Tou je bývalý přítel Petry Patrik Černý. Mladík se nyní oběsil ve věznici v Rapoticích.

"Mohu potvrdit, že minulý týden ve věznici zemřel jeden z vězňů," uvedl mluvčí věznice Rapotice Jan Doležal. Podle informací TV NOVA jde právě o Patrika Černého. 


Černý byl podle některých hlasů za mřížemi šikanovaný, ale zdroj TV NOVA tvrdí, že za zoufalým činem byly psychické problémy dvaadvacetiletého mladíka, který měl už delší dobu problémy se zákonem.


Černý na sebe výrazně upozornil na jaře 2013, krátce poté, co jeho bývalou přítelkyni Petru V. brutálně zavraždili Michal Kisiov, Tomáš Zavřel a pomáhal jim "odklízeč" těla Jakub Doležal. 


Černý totiž zorganizoval veřejnou sbírku na dívčin pohřeb a velmi nevybíravě se vyjadřoval o Petřiných vrazích. Velmi záhy ovšem vysvitlo, že ani on sám není žádný svatoušek.Krátce po dívčině smrti totiž Černý stanul před soudem v Jihlavě kvůli dvojici přepadení, z nichž především to druhé bylo velmi brutální, protože Černý s kumpánem své oběti mimo jiné mlátili hlavou o zeď.


Kromě toho Černý ukradl kabelku nebo se vloupal do cizí chaty, kde přespával. Proto také nakonec skončil za mřížemi, kde minulý týden ukončil svůj život.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

OTŘESNÉ: Sourozenci se brutálně pomstili rodičům za týrání! Jejich hrůznému činu se ani nechce věřit!

Smrt Ashley Olsen: Policie konečně našla vraha. Už sedí

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

3.2. | 17:22 kimy69
42
A teď by totéž mohli udělat ti tři zmetci, ať tu chamraď nemusíme v kriminále ...
3.2. | 17:33 lucinka16839
-26
Kimy69 a Rudolf kozák pro vás!!! Drzte pusu nevíte o tom klukovi vůbec nic a ...
4.2. | 18:13 repeace
1
Petr Novák - co ty o tom víš? Znal jsi ho? Víš jaký byl? Jak můžeš říct, že tam je samý gauner, když jsi v životě nevytáhl paty z baráku? Všichni tady teď děláte, že je to nejhorší člověk na světě, ale být to váš příbuzný, tak držíte hubu.
4.2. | 10:28 Petr Novák
4
v té dědině myslím nebyl nikdo normální samej gauner a kriminálník a bůhví co ta petruška byla zač ta taky asi byla trošku mimo
4.2. | 04:42 nemam jmeno
5
Sice kriminálník,ale tenkrát jsem si přál,aby ty 3 pparchanty dostal do rukou dřív než policajti.Škoda nestihl to.
3.2. | 20:03 David Fortelný
-13
Rudolf Kozak .. Tebe neni zadna skoda !!! Vubec nic o nem nevis ... Kdyby si nesledoval media ty kkt ... Si stejny vyjeb jak ta nova !!!
3.2. | 19:23 adam12345678901234
23
Ještě by mohl někdo nechat upadnout na umývarce ty ostatní parchanty, a je pokoj.
3.2. | 19:15 fffff fffffffff
21
Repeace: nikoho tady nenapominej a nevnucuj nam historku o skvelem cloveku. podle trestu to byl agresivni zlodej a urcite i ozrala. nebo ho odsoudili nepravem? plus pro nas,ze uz nevyleze a nebude v tom pokracovat.
3.2. | 19:00 allanaldik
5
Jeho skoda neni ale ji skoda je, byla to pekna slecna. On byl jen hovado.
3.2. | 18:52 repeace
-8
Rudolf Kozák - ty o něm snad něco víš, že tady do něj rypeš? Nevíš, jaký byl člověk a vůbec nevíš, jaký to byl bratr. Prosimtě, nekomentuj to, když nemáš rozumný názor.
3.2. | 18:48 repeace
-14
Rudolf Kozák - můžeš se prosím tě uklidnit? Byl to můj bratr a ty nevíš, jaký byl člověk, tak ho nesuď ! Jde vidět, že jsi prostě infantilní píča, co ničemu nerozumí tak se vzpamatuj a nepiš tu o něm sračky, demente, díky.
3.2. | 18:32 pichav
-18
A TADY SI HO VSICHNI BEZMOZCI PLETOU !!!! A BUDOU PLEST !!!! S VRAHEM !!!! TADY JE TO ZBYTECNE NEKOMU NECO VYVRACET !!!! ZVRACET !!!! TA HO ASI MELA HODNE RADA KDYZ HO TAK VYLAKALA K SOBE !!!! NEBO TO BYLA UPIRKA !!!!