Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 26. 2. 2016
Boj s rakovinou

Hana Maciuchová šokuje: Odmítá léčbu chemoterapií!

Profesorka Miriam v Ulici - 5
Zdroj: TV Nova

Oblíbená herečka Hana Maciuchová, která od začátku roku bojuje s rakovinou, se rozhodla k radikálnímu kroku. Odmítla totiž léčbu chemoterapiemi s tím, že se bude léčit jinak.

"Chemoterapie jsem odmítla, léčím se jiným způsobem, dejte to, prosím, vědět mým příznivcům,“ napsala Blesku Maciuchová v SMS zprávě. Doplnila, že se o ni momentálně starají lékaři z motolské nemocnice.


Oblíbená herečka se rozhodla s chemoterapií skoncovat poté, co prošla jejím prvním cyklem. Dá se tak vyvodit, že její tělo na ni reagovalo špatně.
 


Proto Maciuchová raději zvolila jiné řešení - a to operativní odstranění nádoru. Podle všeho už je herečka po operaci. Ale pochopitelně ještě záleží, jak dopadne histologické vyšetření. To ukáže, zda se podařilo nemocnou tkáň odstranit beze zbytku, nebo zda tam část zůstala. 


Herečka, známá ze seriálu TV NOVA Ulice a z Krkonošských pohádek ovšem stále nechce prozradit, jakým typem rakoviny vlastně trpí.
 


"Nechci se k tomu vyjadřovat, nezlobte se. Prosím, znovu poděkujte mým příznivcům za laskavou přízeň a energii, kterou mi posílají. Děkuji a na shledanou,“ odbyla otázky herečka v další SMS zprávě.
 

pez TN.cz