Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 10. 2017
sex v náhradní rodině

Jana z Výměny promluvila: S Tomášem spali už během natáčení

Výměna manželek
Zdroj: TV Nova
Jana prý měla s Tomášem sex už během natáčení

Na milovnici hadů Janu z Výměny manželek jen tak někdo nezapomene. Během osmi očí způsobila pěkný poprask, když přišla opilá, seřvala druhou manželku a nakonec zfackovala přítele. Jak se ale teď ukazuje, deset dní v náhradní rodině si náramně užila.

Zatímco s přítelem Romanem měla doma Jana Itálii a nejednou došlo i na fyzické násilí, s náhradním manželem Tomášem si hned padla do noty. Několik týdnů po odvysílání Výměny manželek se začala svěřovat s hodně pikantními detaily ze svého pobytu v druhé rodině.

 

Redakci extra.cz se podařilo získat s Janou velký rozhovor. Ta se už dříve netajila tím, že si s Tomášem dobře rozuměli. On dokonce během Výměny přiznal, že kdyby mu nevyšel vztah se současnou partnerkou Sabinou, dokázal by si představit, že to dá s Janou dohromady.

 

 

Jenže podle extra.cz nezůstalo jen u řečí. Ti dva prý spolu skončili v posteli hned třetí den! A jen o tulení podle Jany nešlo. Sex spolu měli mít opakovaně. Vzájemnou přitažlivost se prý nesnažili skrývat ani před okolím, na nákup chodili ruku v ruce.


Připomeňte si drsných osm očí:

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TRESTNÍ OZNÁMENÍ PO VÝMĚNĚ: Jak žije milovnice hadů Jana dnes? Takhle dopadla!

Jana z Výměny šokuje! Přihlásila se do soutěže krásy a prosí fanoušky: Mačkejte pro mě hada!

Jediný lék na nevěru? Prozradil ho psycholog Šmolka!
Osm hlavních příčin nevěry. Odhalte je!

mom TN.cz