Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.4. 2018 16:23
Pěvecká show

Koktající Denisa dojala diváky SuperStar! Postoupí dál? UKÁZKA

Zdroj: TV Nova

Pěvecká show SuperStar přechází do další fáze. Po castinzích čeká na soutěžící asi nejtěžší etapa celé show - Super Výběr. Porota ze 120 zpěváků během tří náročných nocí vybere ty, kteří postoupí do semifinále. Bude mezi nimi i Denisa?

Natáčení probíhalo tři nekonečně dlouhé noci, končilo v ranních hodinách a soutěžící zažili křest ohněm. Spousta z nich si sáhla na dno psychických, ale i fyzických sil. Stačilo jediné zaváhání a sen o slávě se mohl okamžitě rozplynout.

 

Tak, jako se to stalo i 22leté Denise Čermákové, jejíž příběh v úvodním kole kole chytil za srdce Česko i Slovensko. Denisa už odmalička statečně bojuje s koktavostí a teprve nedávno se její život začal po nové terapii a i díky zpěvu razantně zlepšovat.

 

 

15

GALERIE: Koktající Denisa v SuperStar

Zdroj: TV Nova

Koktající Denisa v SuperStar - 3

Hodnocení:

 

Už postup do Super Výběru byl pro ni obrovský úspěch. Na víc to ale stačit nebude, Denisa se do semifinále nedostane. A bude se tím hodně trápit, dokud nezasáhne porotkyně a skvělá slovenská zpěvačka Katarína Knechtová.

 

 

 

"Musíš být silná. Jestli víš, že chceš zpívat, tak zpívat budeš. Já jsem nikdy žádnou soutěž nevyhrála a podívej se, kde teď sedím. Ty si cestu najdeš," bude se snažit Denisu motivovat. I přes slova útěchy ale neúspěch bolí.

 

Jak to dopadne s ostatními soutěžícími? Kdo se do další fáze probojuje a kdo naopak zůstane před branami finále? Další díl pěvecké show SuperStar sledujte v neděli od 20:20 na Nově! Poslední epizodu si pustíte na NovaPlus, všechny jsou na VOYO.

epa TN.cz