Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 3. 2018
odhaleno ze seriálu

Kompromitující fotka rozpoutá v Ulici peklo. Víme, kdo to odskáče!

Ulice: 3419. díl
Zdroj: Nova.cz
Lucka to přežene s alkoholem

Lucka si v Ulici prožívá krušné časy. Její přítel Matěj se odstěhoval do Kanady a ona vztah na dálku nezvládá. K tomu ji navíc čeká maturita z matematiky, se kterou hodně válčí. A aby toho nebylo málo, už brzy se dostane do průšvihu, který naroste do obřích rozměrů.

Už tento týden se v Ulici budou dít velké věci. Třída, do které chodí i Lucka Weberová, se připravuje na maturitní ples. Lucka je ale myšlenkami úplně jinde a když Dominik donese do školy slivovici, rozhodne se utopit smutek v alkoholu. "Dozví se totiž, že Matěj na maturitní ples nepřijede," prozradila ve Snídani s Novou představitelka Lucie Karolína Šafránková.

 

Jenže Lucka to s alkoholem přežene a ve škole totálně odpadne. Dominik toho využije a pořídí hodně kompromitující fotku. A aby toho nebylo málo, zveřejní ji na sociálních sítích. "Vyfotí nevhodnou fotografii, kvůli které bude mít na škole peklo. Můj otec to totiž nenechá jen tak. A neponese si za to následky jenom Lucie," popsala Karolína.

 

Hlavně kvůli Weberovi problém naroste do obrovských rozměrů. "Je dobře, že se ukáže, co všechno dokáže obyčejná fotka na sociální síti, kde to vidí nejenom vaši přátelé, ale taky přátelé přátel. Člověk si musí dávat pozor na to, co dává na internet," myslí si představitel Dominika Jakub Janatka.

 

 

Na obrat k lepšímu to v partě v nejbližší době nevypadá. "Pořád se to bude točit kolem Lucky a Matěje, protože jejich vztah nevypadá zrovna růžově," dodala herečka.

 

A jak si natáčení opilé užila? "Trošičku se přiznám, že jsem čerpala ze soukromého života," smála se Karolína.

 

 

O jaký průšvih půjde a co všechno jedna nevinná fotka způsobí? Na to se dívejte v Ulici každý všední den v 18:25 na Nově! Předchozí díly si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:
VIDEO: Kolaps, podrazy, pořádný průšvih i nezapomenutelné rande. Co se bude dít v Ulici?

FOTKY: Z toho kouká pořádný malér! Co se stane ve škole?

TEST: Jak dobře znáte Matěje Jordána?
S NÍM RANDIT NEBUDEŠ! Proč otec zakazuje Lucce Weberové, aby randila s Matějem?

mom TN.cz
Reklama