Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.2. 2015 13:06
islám a my

Konec masopustu v Evropě? Muslimové si masky nepřejí

Střet dvou kultur
Zdroj: Fotografie: Isifa.com

V dolnosaském Braunschweigu musel být zrušen masopustní průvod, protože hrozil útok radikálních muslimů. Nechutný incident byl zaznamenán během masopustu také v Dortmundu. Muslimům masopustní průvody vadí.

Radnice v dolnosaském Braunschweigu nechala na poslední chvíli zastavit tradiční masopustní průvod. Více než 200 000 natěšených lidí šlo zklamaně domů. Úřady oznámily, že reálně hrozil útok na průvod. Kriminalisté tvrdí, že hrozba má islámské pozadí. 
 

O dalších problémech píše regionální web Dortmund Echo. V Dortmundu došlo po masopustním průvodu k utoku na matku a její dceru. V pondělí 16. února kolem 19. hodiny, když masopust skončil a lidé se vraceli domů, zaútočila skupina mladíků na dvojici žen.

 

Svědci, kteří bitku viděli, uvádí, že šlo o přistěhovalce z Afriky a arabských zemí. Policie nikoho nedokázala zadržet.   
 

VŠE O ISLÁMU V EVROPĚ NAJDETE ZDE! 
 

Radikálním muslimům masopustní průvody vadí kvůli maskám, písním a všeobecnému veselí. Některá německá města dopředu oznámila, že nechtějí jitřit již tak napjatou atmosféru ve společnosti a letos alegorické průvody omezí nebo rovnou zruší.

 

ČTĚTE TAKÉ:

To je ale hnusná maska! Poznáte zpěvačku, která se takto zřídila na Halloween?

Poznáte hvězdu SuperStar v zombie masce?

tn.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.2. | 12:40 zacotomame
96
No, v tomto případě bych očekával jinou reakci.Ústupky považují za slabošství a ...
18.2. | 17:34 vlad-tepes
-15
clanek je zavadejici. ve skutecnosti se totiz samo vedeni nesta rozhodlo ...
7.3. | 18:27 kuna29
2
Náhlasit nevhodný komentář
Zajímalo by mě, od kdy se většina podřizuje menšině, co je toto za nesmysl. Jestli-že my, musíme nechat muslimům čas a prostor na jejich modlení a jiný slávy, tak proč, do pr.ele my musíme kvůli jim upustit od našich zvyklostí a jejich upřednostňovat, to přeci nedává smysl.
7.3. | 13:10 Ivan Rybníček
3
Náhlasit nevhodný komentář
A to si to nechá celý národ líbit? Proč?
5.10. | 14:36 Marcela Mrazkova
4
Náhlasit nevhodný komentář
Četla jsem o rakouském důchodci, co při sekání trávy jódloval. Byla na něj podaná žaloba, prý zesměšňuje muezzina a protože na něj byli mírní, dostal jen pokutu. Taky dobrý, že?
1.10. | 07:47 Pavel Kolba
15
Náhlasit nevhodný komentář
Úkol č. 1, Odstranit islám z Evropy.
26.6. | 03:53 Jiri Ruzicka
20
Náhlasit nevhodný komentář
Ještě víc než muslimové mi vadí přizdisráči a kolaboranti z řad Evropanů. Veškeré ústupky zlu byly vždy krok ke katastrofě. Západní Evropu ozbrojená konfrontace čeká a nás pokud nevyrazíme do ulic a nezbavíme se současné politické sebranky dopadneme stejně. Nakopat jim prdele dokud to ještě jde. ...
24.6. | 22:51 Titanius Ocelkuj
16
Náhlasit nevhodný komentář
Postřílet všechny kolaboranty a hlavně zastánce u nás těchto zmrdů!!
21.5. | 17:29 Pavel Ovcacek
1
Náhlasit nevhodný komentář
To je malo zrusit obavy ze msty muslimu masopust. Dusledne a uprimne meli doporucit vsem Evropanum, aby se vystehovali. Prostrednictvim EU. - Nereaguji. Dokud jim budou chodit penize. Az zjisti ze jsou v ,,Chalifatu,,.
19.2. | 14:58 karassidlo
50
Náhlasit nevhodný komentář
Proč je Policie nehlídala??? Třeba za pomoci armády??? A co takhle: KONEC ISLAMISTŮ V EVROPĚ? EVROPANÉ JE TU NECHTĚJÍ!!! Proto již léta poctivě volím DSSS a na debilní keci magorů o tom, že volím "nácky" S.E.R.U!!!
19.2. | 12:04 Karel Joachimstál
52
Náhlasit nevhodný komentář
ať jdou do píči mrtky buď budou přijímat naší kultůru nebo ať se zbalej a jdou do hajzlu na takové debilní žvatlání tu neni nikdo zvědavej
19.2. | 11:25 lup3
30
Náhlasit nevhodný komentář
Je třeba obnovit staročeskou zabíjačku. V každým větším městě, každou sobotu a v TV zpravodajství a přímé přenosy. A když se tam připletou uzenáči, tak bude víc polívky a jelítka budou tmavší