Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 21. 1. 2016
přitahuje ženy!

Kramný ve vazbě: Haldy dopisů plné intimních fotek!

Petr Kramný - dopisy
Zdroj: thinkstockphotos.com/ profimedia.cz

Petr Kramný je ve vazbě už téměř dva roky. Za tu dobu viditelně zhubnul a také mu narostly svaly. Dlouhé hodiny za mřížemi tráví i čtením dopisů, které mu do cely chodí.

Jak si krátí dlouhé chvíle jeden z nejsledovanějších českých vězňů? Petr Kramný za mřížemi pečuje o své tělo. Často navštěvuje holiče a také pečlivě cvičí. Ještě v Egyptě měl mírnou nadváhu, ale tomu je už dávno konec. Přebytečná kila shodil a navíc nabral svaly. Tu a tam mu zpestří pobyt za mřížemi návštěva. Nejčastěji za ním chodí jeho matka Irena, která je přesvědčena, že je její syn nevinný.

Reklama

 

Se světem také komunikuje pomocí dopisů. Na veřejnost nedávno unikla intimní korespondence s milenkou Vandou. (Co v dopisech bylo, si přečtěte tady). Jenže to není zdaleka jediná žena, která Kramnému píše.

 

Podle informací z vazební věznice v Ostravě, kde Kramný sedí, mu měsíčně chodí řádově desítky dopisů. Drtivá většina od žen! Některé z nich ho osobně vůbec neznají, přesto se mu svěřují s intimními informacemi.

 

"Píšou mu o svých problémech a o svých vztazích. Vyjadřují mu podporu a víru v to, že je nevinný. Vyznávají mu lásku. Některé mu dokonce posílají své fotografie, včetně těch, na kterých mají obnažené intimní partie," potvrdil TN.cz zdroj z věznice.

 

 

Podobné dopisy mu začaly chodit hned po návratu z Egypta a některé se dokonce dostaly do trestního spisu. Kramný zdaleka není jediný vězeň, kterému podobné dopisy chodí. Stejným zájmem žen se může pyšnit například i Jiří Kajínek, kterému v době jeho největší slávy chodily desítky dopisů denně!

 

Ve vazbě i ve výkonu trestu může vězeň podle českých zákonů odesílat i přijímat neomezený počet dopisů. Příchozí i odchozí poštu ale kontroluje vězeňská služba. Výjimkou jsou pouze dopisy s advokátem, ty kontrolovat nesmí. Omezený je ovšem počet příchozích balíků. Ty může do vazební věznice dostat jen čtyři do roka. Ve výkonu trestu už dokonce jen dva. Ostatní se vrátí odesílateli.
 

vrl TN.cz
Reklama