Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 21. 1. 2016
přitahuje ženy!

Kramný ve vazbě: Haldy dopisů plné intimních fotek!

Petr Kramný - dopisy
Zdroj: thinkstockphotos.com/ profimedia.cz

Petr Kramný je ve vazbě už téměř dva roky. Za tu dobu viditelně zhubnul a také mu narostly svaly. Dlouhé hodiny za mřížemi tráví i čtením dopisů, které mu do cely chodí.

Jak si krátí dlouhé chvíle jeden z nejsledovanějších českých vězňů? Petr Kramný za mřížemi pečuje o své tělo. Často navštěvuje holiče a také pečlivě cvičí. Ještě v Egyptě měl mírnou nadváhu, ale tomu je už dávno konec. Přebytečná kila shodil a navíc nabral svaly. Tu a tam mu zpestří pobyt za mřížemi návštěva. Nejčastěji za ním chodí jeho matka Irena, která je přesvědčena, že je její syn nevinný.

 

Se světem také komunikuje pomocí dopisů. Na veřejnost nedávno unikla intimní korespondence s milenkou Vandou. (Co v dopisech bylo, si přečtěte tady). Jenže to není zdaleka jediná žena, která Kramnému píše.

 

Podle informací z vazební věznice v Ostravě, kde Kramný sedí, mu měsíčně chodí řádově desítky dopisů. Drtivá většina od žen! Některé z nich ho osobně vůbec neznají, přesto se mu svěřují s intimními informacemi.

 

"Píšou mu o svých problémech a o svých vztazích. Vyjadřují mu podporu a víru v to, že je nevinný. Vyznávají mu lásku. Některé mu dokonce posílají své fotografie, včetně těch, na kterých mají obnažené intimní partie," potvrdil TN.cz zdroj z věznice.

 

 

Podobné dopisy mu začaly chodit hned po návratu z Egypta a některé se dokonce dostaly do trestního spisu. Kramný zdaleka není jediný vězeň, kterému podobné dopisy chodí. Stejným zájmem žen se může pyšnit například i Jiří Kajínek, kterému v době jeho největší slávy chodily desítky dopisů denně!

 

Ve vazbě i ve výkonu trestu může vězeň podle českých zákonů odesílat i přijímat neomezený počet dopisů. Příchozí i odchozí poštu ale kontroluje vězeňská služba. Výjimkou jsou pouze dopisy s advokátem, ty kontrolovat nesmí. Omezený je ovšem počet příchozích balíků. Ty může do vazební věznice dostat jen čtyři do roka. Ve výkonu trestu už dokonce jen dva. Ostatní se vrátí odesílateli.
 

vrl TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

21.1. | 08:37 Miluše Hodermarská
25
Tak alespoň má psychiatr všechny úchylačky i s adresami a může začít ...
21.1. | 10:57 pted
-21
nevidím žádný rozdíl jusule a blbule , jak se objeví článek o P.K. taky hned ...
25.1. | 15:04 satanastatanas
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Dokud narod budou manipulovat, oblbovat bulvarni media, a jednodussi lide to budou akceptovat a podle toho se chovat tak lip nikdy nebude..Je to bida , ale fakt..
25.1. | 10:58 satanastatanas
-5
Náhlasit nevhodný komentář
JUsinko! Prave proto ze Cesko se snazi vypadat jako "Demokracie" , tak si tohle nikdo nesmi dovolit! A uz vubec ne umlcovat ty, co si tyhle praktiky dovoluji kritizovat..Pokud ti takovahle "Demokracie" vyhovuje, dobre ti tak..Doufam ze i ty nani jednou doplatis..
25.1. | 10:54 satanastatanas
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Jusinko, uklidni se, byl sem to ja kdo tu od zacatku psal o Kramnem jako o vrahovi aniz bych neco vedel? Ja nazval pani Maresovou "Sestrou smrt" aniz bych neco vedel? Atd.atd..Treba ten dr.Bartak..Okamzite mu dali titul "Dr.Cune, atd...POkud budu s "vlky " vit jako ty, ...
25.1. | 07:38 Jusa123
4
Náhlasit nevhodný komentář
Taky si myslet,že si jen tak někdo odjede na dovolenou do Egypta,zabije dvě sobě blízké osoby a nic se mu nestane,protože se to nestalo u nás a proč by to tedy měli u nás vyšetřovat.Tak satan ale demokracie nefunguje a jinde by vrah nedostal jen tak málo,ale daleko víc a tak může být rád nejen on.
25.1. | 07:34 Jusa123
5
Náhlasit nevhodný komentář
Tak to se satan přepočítal,myslel si,že co by si jinde nedovolil si tady dovolit může.Neznamená že když je demokracie si tu může dělat každý co chce,třeba zabíjet a ostouzet naše zřízení a kohokoliv urážet.
24.1. | 10:20 satanastatanas
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Neni lepsi "nelibive " komentare vyvratit, okomentovat, nez "vymazat z dejin", diskuze?
24.1. | 10:16 satanastatanas
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Tak jsem byl amnestovan..Opravdu tu clovek muze psat jen to, co se cenzorum libi? Ikdyz udajne cenzori neexistuji, je prece tzv."Demokracie"?Chudak ten , kdo slova se boji..I toho napsaneho...
22.1. | 08:47 Jusa123
4
Náhlasit nevhodný komentář
satan asi neodpočívá proto jak byl sprostý na diskutující,ale jak napadal redaktory z tn kteří psali články o Kramném.Už jich přestalo bavit to jeho osočování.Když sám Kramný i Rejžková si přejí aby se na něho nezapomnělo a rodina měla čím platit obhájkyni.
21.1. | 21:47 domby
3
Náhlasit nevhodný komentář
Satan má zaracha ? ále to se bude Hahajáje stýskat, ta mu říkala Satanášku, to je taky jedna z těch trdel, co obdivují pochybné existence :))
21.1. | 14:25 Kája Saška Horská
16
Náhlasit nevhodný komentář
Už by bylo načase přestat o něm psát.Hyena jako on,který zabije vlastní dítě,si zaslouží jediné - bolavou, dlouhou smrt! A ne že o něm novinky budou psát jako o nějaké celebritě!Každému slušnému člověku se otevírá kudla v kapse, když toto vidí a čte... Bože to jsme to dopracovali...