Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.3. 2018 10:14
fotogalerie velký comeback

Legendární Kelly Family jsou zpět! Zahráli zaplněné hale v Praze!

Zdroj: TV Nova

Pamatujete legendární sourozeneckou kapelu The Kelly Family? Fenomén 90. let se vrátil na scénu a ve čtvrtek večer dokonce kapela naživo vystoupila v Praze!

Kelly Family dorazili do České republiky zahrát po dlouhých šestnácti letech. Kapela vyprodávala haly a stadiony, pak se ale v roce 2005 rozpadla a zdálo se, že je nadobro konec. Na začátku loňského roku ale Kelly Family ohlásili návrat a na konci března 2017 dokonce vydali nové album s názvem "We Got Love".

 

Populární skupina nyní vystoupila 8. března v zaplněné O2 Areně v pražských Vysočanech. "Před dvěma lety jsme se konečně sešli a vše domluvili. Nejdřív to vypadalo jen na pár koncertů a teď je z toho šnůra asi padesáti koncertů po celé Evropě. A hrajeme zase pro desítky tisíc fanoušků," prozradil TV Nova loni v listopadu frontman kapely Angelo.

 

116

GALERIE: Koncert The Kelly Family

Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Koncert The Kelly Family - 5

Hodnocení:

 

I když se členové rodinné kapely střídavě hádají a milují, láska k hudbě je vždy stmelí dohromady: "Vlastně nám za ty roky chybělo zahrát si spolu. A chyběly nám i ty naše slavné písničky," přiznal na podzim Angelo.

 

 

The Kelly Family je hudební skupina, původně složená z Barbary Ann Kellyové, jejího manžela Daniela Jerome Kellyho a jejich dětí. Historie kapely sahá až do 70. let minulého století, největší slávy se jí ale dostalo v 90. letech. V roce 1994 vydali přelomové album "Over The Hump", na kterém se nachází i jejich nejznámější hit An Angel.

TN.cz/Jakub Deml
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama