Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.9. 2017 20:32
nová fakta

Lázně Bělohrad: Vraždící manželé chtěli zabít i dalšího sběratele

Zdroj: TV Nova

Manželé z Jilemnice, kteří se přiznali k vraždě numismatika u Lázní Bělohrad, měli zřejmě v úmyslu ten samý den zavraždit ještě dalšího sběratele. Ten tvrdí, že pravděpodobně žije jen díly shodě náhod a také díky tomu, že u sebe nenosí hotovost.

Od doby, kdy se před deseti dny dozvěděl, že měl být zřejmě další obětí je na tom psychicky špatně. Sběratele kontaktoval muž podezřelý z vraždy s tím, že má k Lázním Bělohrad přijet 30. července večer.

 

"Zaslali mi SMSku, že mají velkou sbírku," řekl TV Nova muž, kterému zřejmě zachránilo život to, že nejprve odmítl přijet na opuštěné místo v noci a pak také to, že už dopředu manželům avizoval, že u sebe nebude mít hotovost.

 

"Řekl, že by rád 30 tisíc, na to jsem mu teda řekl, že je to v pořádku, že si to vyberu když tak z bankomatu," dodal muž. Domluvili se proto na druhý den dopoledne. Jenže bez 30 tisíc v kapce přestal sběratel manžele zajímat.

 

Na místo dojel, nikdo tam na něj ale nečekal. Telefon už nikdo nezvedal. "Tato osoba nevědomky dodržela všechna bezpečnostní opatření, které mohla," dodal vyšetřovatel Michal Hynek.

 

 

Zato druhý sběratel v ten den na Jičínsko z Prahy dorazil. Přijel vlakem, na slibované mince šetřil několik let a další peníze si musel půjčit od kamaráda. 31. červenec byl dnem, kdy Evžena jeho manželka a dvě děti viděly naposledy.

 

"Věděli jsme, že jede 31. 7. do Jičína. Slíbili mu nějaké mince, které mu chyběly do sbírky," prozradila sestra zavražděného sběratele.

 

 

Jen chvíli poté, co nasedl Evžen do vínové felicie, ho podle policie 26letá Petra za jízdy ze zadní sedačky zastřelila. Peníze mu ukradli a tělo pohodili do kukuřice u Lázní Bělohrad. Než se našlo, manželé měli před kriminalisty čtrnáctidenní náskok. Snažili se zahladit stopy, vnitřek auta několikrát čistili.

 

"Na druhou stranu ty předměty jako vozidlo nebo pistole si nechali," naznačil, v čem udělali podezřelí chybu policejní vyšetřovatel.

vbo, Filip Pultar TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

8.9. | 19:38 jitussaa
12
Nadosmrti kamenolom 16 hodin denně.
8.9. | 20:20 pichav
-12
☝ NAPROSTA VETSINA CECHU !!!! BY BYLA SCHOPNA KVULI MAMONU SYSLIVOSTI A ...
9.9. | 11:10 Roman Skala
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tomu špinavému praseti uhnije ten legrační černý ocas.
9.9. | 10:50 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
8.9. | 23:42 Milos Trasimi, nejhnusnější vrah jsi ty Trasimi. Dobytek, co usouloží svou vlastní malou dceru k smrti by ji měl co nejrychleji dobrovolně následovat.
9.9. | 10:48 markyresin
1
Náhlasit nevhodný komentář
Hele Trasimi nemas co se tyka tech inzeratu pocit menecennosti nebo deprese??
9.9. | 10:44 markyresin
2
Náhlasit nevhodný komentář
A takovy individua se tady promenadujou.sv*ne.
9.9. | 00:17 Milos Trasimi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Takže ti přejí hodně úspěchu u léčby českých prasat.
9.9. | 00:16 Milos Trasimi
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Do te doby ti kamilku i ostatním doporučují řezat Cechy hlava nehlava.Je to důležité pro výchovu a pro veterinární správu.Léčba dobytka není nákladná a člověk se u ni ani moc nezapoti.
8.9. | 23:48 Milos Trasimi
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Bud si jistý ze se ji brzy u Cechu nedockas Bude to ještě dlouhý proces než se stanou skutecnymi lidmi.
8.9. | 23:47 Milos Trasimi
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Němen opravdu pochybnosti o zrudne povaze mnoha Čechů a pokud chceš žít klidný a normální život drz se od nichco nejdál.Není to totiž tak davno či Češi vylezli z jeskynních doupat a nemají ještě potřebnou civilizovanost.
8.9. | 23:45 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dale takovy Cech pere špinavé peníze a neplatí dané.Okrádá seniory a vraždí pacienty v nemocnicích.Když takovému Cechu dojdou peníze pivrazdi celou rodinu.Když se narodí dítě hodí hodí popelnice aby ho nemuselo vychovavat a živit.
8.9. | 23:42 Milos Trasimi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Nojo kamilku.Mas to těžké.Co Cech to zruda.Lze krade podvadi vraždí tuneluje korumpuje znasilnuje a vraždi děti nebo zrazuje národ a utika z boje.Také napřed prodává z dané teroristům a pak jeci pobijte teroristy.
Obchodní sdělení

Bohemia Apple