Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.3. 2017 07:21
kontroverzní výrok

Ministryně Šlechtová se veřejně hlásí k homosexuálům! Tohle řekla

Karla Šlechtová
Zdroj: Profimedia

Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová se na plese Queer Ball v Praze veřejně postavila na stranu homosexuálů. Gaye a lesbičky označila za "svou komunitu", na dotazy novinářů, jestli tímto prohlášením veřejně přiznala svou sexuální orientaci, odpovídala jen velmi vyhýbavě.

Líbí se ministryni pro místní rozvoj Karle Šlechtové více ženy, nebo muži? Tuto otázku si nyní klade většina účastníků Queer Ball plesu v Praze. Politička totiž označila komunitu gayů a lesbiček za "svou komunitu", informuje Blesk.

 

Ministryně Šlechtová s kontroverzním prohlášením přišla během rozhovoru s moderátorem večera - hercem Lukášem Hejlíkem. "S panem Hejlíkem jsme měli takovou řeč, kdy mi říkal, že členové té komunity jsou hodní, nevyčítaví, a ukazoval nám tu onu komunitu. Tak jsem si mu dovolila připomenout: Vy ale mluvíte i k mé komunitě," řekla.

 

 

Okamžitě se tak vyrojily spekulace, jestli tímto prohlášením chtěla říct ministryně něco víc než to, že je na straně homosexuálů. Na dotazy novinářů ale odpovídala jen velmi vyhýbavě. "Rozumím vaší otázce. Ale vzhledem k tomu, že jste tu teď jako novinář, tak jen řeknu: Podporuju LGBT komunitu," odpověděla na otázku Blesku.

 

A to o sobě dávala otevřeně znát už dřív. V jedné z kampaní bojovala za práva homosexuálů osvojit si dítě partnera s tím, že nezáleží na tom, jestli jsou dvě maminky nebo dva tatínkové, hlavní podle Šlechtové je to, aby byli oba partneři milujícími rodiči.

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.3. | 08:15 Milan Brejcha
25
Ona vypadá jako chlap.
18.3. | 08:52 Ales Ponec
-11
Milan Brejcha - To mas jedno, ty zas vypadas jako zenska
20.3. | 21:46 pe do
2
Náhlasit nevhodný komentář
Homosexualita je stejně úchylka jako pedofilie, zoofilie, gerontofilie, nekrofilie atd. A nebezpečná je taky - extrémní promiskuita, infekce....
19.3. | 13:44 karl-z-bahnhofu
0
Náhlasit nevhodný komentář
nichts obernichts - Hele, ty chytrolíne, ta žínka má (na rozdíl od tebe) alespoň něco hmatatelného dole. Není-liž pravda ???
19.3. | 10:19 karl-z-bahnhofu
2
Náhlasit nevhodný komentář
Pozor ! Ale neuráží tim náhodou muslimy ? To bych fakt asi nespal...
18.3. | 22:35 overal
4
Náhlasit nevhodný komentář
Svůj k svému! Uchyl k úchylům!
18.3. | 21:59 nichts obernichts
8
Náhlasit nevhodný komentář
Takze Lesba Nelesna, ANO, NEano - at vykonava svoji praci poctive a nestara se pouze, ano! o kartonove rakve ... Existuji zrejme tisice lidi, kterym (bez jejich vedomi) timto znehodnotila majetek a musi to budoucne resit kompenzaci a omluvou ... Jinak at jde do pr...e a ja osobne ji budu zalovat!
18.3. | 21:28 nichts obernichts
6
Náhlasit nevhodný komentář
Cenzura /ANO?/ Novy zapracovala. 2. Prispevek mi nebyl zverejnen! Opakuji dodatek: za komunistu a pridavam: nebo v protektoratu. Pricinil se urcite i pan minister Brabec /taktez ANO/ a stavebni urad. Je to novodoba sprostarna znehodnocovani majetku ceskych obcanu !!!
18.3. | 19:52 kimy69
0
Náhlasit nevhodný komentář
Strašími,ty zkurvený potrate z cigánské děvky, nechceš se odtud odjebat ? Nikdo tady není na tebe zvědavej...
18.3. | 19:22 nichts obernichts
12
Náhlasit nevhodný komentář
Je mi uplne jedno kdo je jakeho razeni pokud dela svuj job dobre! ALE: na jejim ministerstvu je bordel. Za jejiho vedeni mi byla zmenena moje 3. zadost na zmenu uzemniho planu na stavebni pozemek v premenu dotycneho v NADregionalni centrum - bez MEHO vedomi a souhlasu! A to se stavalo pouze!!!
18.3. | 16:42 novus
10
Náhlasit nevhodný komentář
Furt samej buzik, tak proc ne jednou lesba? Ute clovek aspon nemusi mit strach se ohnout pro spadlou propisku!
18.3. | 16:09 karel válek
15
Náhlasit nevhodný komentář
To je babochlap a nemusela nic potvrzovat ! Hned jak sem ji viděl to bylo zcela jasné