Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.9. 2017 14:01
milenci na útěku

Jana donutila přítele utéct z domu! Je vážně nemocný a nemá léky

Pátrání - Jana Roková, Jan Bušek
Zdroj: Policie ČR / TN.cz
Jana ukradla peníze, pak i s přítelem utekla

Vyděšená rodina a přátele už několik dní pohřešují 24letého Jana Buška. Toho podle nich donutila utéct z domova jeho přítelkyně, kterou hledá policie. Mladík je duševně nemocný a bez léků by si mohl ublížit.

Na redakci TN.cz se obrátila jedna z kamarádek ztraceného mladíka. Podle ní jeho přítelkyně Jana ukradla v práci velký obnos peněz a donutila ho, aby s ní utekl. To potvrdila i policie, po 21leté Janě Rokové pátrají od úterka.

 

"Mohu potvrdit, že pátráme po 21leté ženě, na kterou vydalo Okresní státní zastupitelství v Karlových Varech předchozí souhlas se zadržením pro přečin zpronevěra. Žena by se měla pohybovat v přítomnosti muže," uvedla mluvčí sokolovské policie Kateřina Krejčí.

 

 

"Můj kamarád jako nezvěstný není v databázi, protože podle policie s ní šel dobrovolně - takže jeho zmizení nikdo neřeší," postěžovala si kamarádka Kristýna. Jan bydlí s rodiči a je vážně psychicky nemocný. Trpí schizofrenií a bez léků se může jeho stav výrazně zhoršit.

 

 

"Mohl by si i něco udělat, pro okolí nebezpečný není, pokud by ho přítelkyně k tomu nedonutila," myslí si Kristýna. Naposledy dal o sobě rodině vědět z Prahy z telefonní budky. "Řekl jim, co se stalo a že chce domů. Dál se bohužel neozval a zůstal s ní," dodala kamarádka.

mom TN.cz
Reklama