Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.1. 2018 19:52
Zdravotní problémy

Monika Babišová je v nemocnici! "Ani nebude volit," řekl premiér

Andrej Babiš a Monika Babišová
Zdroj: Profimedia
Andrej a Monika Babišovi (archivní foto)

Monika Babišová je v nemocnici! Premiér Andrej Babiš to oznámil novinářům poté, co odevzdal svůj hlas v prezidentských volbách. Na dotaz, proč ho manželka nedoprovodila, odpověděl, že má zdravotní problémy.

"Moje paní má zdravotní problémy, tak nepřijde. Nebude volit vůbec, protože je v nemocnici," uvedl premiér Andrej Babiš, který přišel svůj hlas odevzdat do volební místnosti v Průhonicích u Prahy. S čím musela do nemocnice, Babiš nesdělil.

 

Monika Babišová se naposledy na veřejnosti objevila 2. ledna. Manžela doprovodila na zámek do Lán, kde premiérský pár poobědval s prezidentem Milošem Zemanem a první dámou Ivanou. Tam ještě Babišová vypadala v pořádku.

 

16

GALERIE: Andrej Babiš a Monika Babišová se vzali

Zdroj: facebook

Andrej Babiš a Monika Babišová

Hodnocení:

 

S Andrejem Babišem žije o 20 let mladší Monika Herodesová od 90. let. V roce 2013 přijala jeho příjmení, svatba ale proběhla až v červenci 2017 na farmě Čapí hnízdo. Mají spolu dvě děti, Vivien a Frederika.

 

 

Babiš v prezidentských volbách podpořil současnou hlavu státu Miloše Zemana. Oznámil to už dříve a podle svých slov také slib dodržel. Zemana chtěl volit, protože "nekrade, drží slovo a jezdí mezi lidi do regionů".

epa TN.cz
Reklama