Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.1. 2017 19:17
co je ve hvězdách

VAROVÁNÍ astrologa před pátkem 13.: Hrozí násilí, podrazy i nevěra

Pátek 13.
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com
Pátek třináctého je považován za nešťastný den. Ilustrační foto

Pátek třináctého je v mnoha zemích považován za nešťastný den. Z toho důvodu v lidech vyvolává obavu. Známý astrolog Milan Gelnar varuje, že si na letos první pátek 13. máme dávat pozor.

"Je docela možné, že tento pátek 13.1. 2017 nějakým způsobem více upozorní na svou neblahou pověst," řekl pro TN.cz astrolog Milan Gelnar. Odborník však vysvětlil, že problémy nejsou spojeny s datem a dnem v týdnu. "Astrolog vždy posuzuje postavení nebeských těles. Tělesa se ale neustále mění," dodal Gelnar.

 

Podle astrologa právě na tento pátek vychází postavení docela náročně. "Obecně lze soudit, že častěji budeme svědky porušování zákonů, zákonitostí a pravidel, porušování řádu a disciplíny. Vše budeme velmi intenzivně prociťovat. Dopadat to pak může zejména na citlivější jedince. Potrápit nás také může počasí," upozornil astrolog.

 

Odborník tvrdí, že v České republice je větší pravděpodobnost "podvodů, podrazů, milostných úletů, dokonce i násilných trestných činů," vysvětlil Gelnar s tím, že astrologie není věštectví. "Pouze dokáže popsat, jaké budou pro nás nastaveny podmínky."
 

Milan Gelnar
Astrolog Milan Gelnar

 

Astrolog také doporučil, jak se lidé v těchto dnech mají chovat. "To už je na nás samotných. Pokud nebudeme brát v úvahu postavení nebeských těles, pak se nám opravdu mohou dít zmiňované nepříjemné události," řekl.

 

 

Pokud máte ze "složitého" postavení těles obavu, má pro vás astrolog i užitečnou radu. "Když vezmeme v potaz, co naznačuje ona kosmická DNA, a budeme se snažit být v klidu, harmonii, nebudeme nikomu dávat důvod k násilnostem, nebudeme dávat průchod svému vzteku a agresi, tak bychom vše mohli prožít celkem v klidu," zakončil odborník.

Podívejte se na záznam pořadu Vaše téma s astrologem Milanem Fošnárem

has TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

12.1. | 10:48 maxfox
17
Když astrolog řekne že hrozí násilí,tak je to v pořádku.Když to řekne hlava ...
12.1. | 17:57 noob66
-2
Kecy
12.1. | 17:57 noob66
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Kecy
12.1. | 12:51 Ukradeny Trotl
0
Náhlasit nevhodný komentář
Panu Gelnarovi možná hrozi to co je uvedené. A určitě si to přeje, takže to samé přeji i já jemu. Na rozdíl od něj si udělám nějaké dobré jídlo, pustím film. Mrknu na statistiku Peníze a MY: https://goo.gl/iKiiV3 (stav cca 31.600) a budu pokračovat ve studii manuálu k Harrier-u II. Hezký den.
12.1. | 12:25 Miloš Tichý
1
Náhlasit nevhodný komentář
Hezké podoledne.Ono něco ve hvězdném postavení bude,ale já stále tvrdím, jaké si to uděláš, takové to máš..
12.1. | 12:06 Pavel Ambruz
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Aj radši budu doma
12.1. | 11:45 allanaldik
5
Náhlasit nevhodný komentář
Tak to abysme zavreli VSECHNY muslimske UPRCLIKY aby nas tady nepovrazdili vsechny. Jsou na to hákliví jak se jedna o krestany. Chteji dobít evropu a zitra k tomu maji moznost podle astrologu, teda oni uz ji obsadili jen jeste nejsou u moci vsude ale nebude dlouho trvat a budou se roztahovat VSUDE.
12.1. | 11:29 Miloš Tichý
-1
Náhlasit nevhodný komentář
No, Milana Gelnara poslouchám už hodně dluho,,a nemyslím si, že by nějak kecal. Přeji hezké předpoledne
12.1. | 11:29 Štefan Nemeth
4
Náhlasit nevhodný komentář
V pohodě, nic nového pod sluncem a ani pod sněhem.
12.1. | 11:24 josefvyskoc
7
Náhlasit nevhodný komentář
co baba vanga ?...naslo by se na tento den v jejim análu nějake proroctvi ?...to lidi zajima a podle toho se budou ridit...baba vanga ma nejvyssi stupen duvery a vse ji do puntiku vychazi i pres to , ze se o jeji predpovedi dozvime vzdy az po dotycne udalosti...to ale vubec nevadi !...
12.1. | 10:53 Vladimír Kozák
5
Náhlasit nevhodný komentář
Hrozí to, co každý den.
12.1. | 10:48 maxfox
17
Náhlasit nevhodný komentář
Když astrolog řekne že hrozí násilí,tak je to v pořádku.Když to řekne hlava státu,tak je to " prů ser nedozírného rozsahu."