Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.1. 2017 19:17
co je ve hvězdách

VAROVÁNÍ astrologa před pátkem 13.: Hrozí násilí, podrazy i nevěra

Pátek 13.
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com
Pátek třináctého je považován za nešťastný den. Ilustrační foto

Pátek třináctého je v mnoha zemích považován za nešťastný den. Z toho důvodu v lidech vyvolává obavu. Známý astrolog Milan Gelnar varuje, že si na letos první pátek 13. máme dávat pozor.

"Je docela možné, že tento pátek 13.1. 2017 nějakým způsobem více upozorní na svou neblahou pověst," řekl pro TN.cz astrolog Milan Gelnar. Odborník však vysvětlil, že problémy nejsou spojeny s datem a dnem v týdnu. "Astrolog vždy posuzuje postavení nebeských těles. Tělesa se ale neustále mění," dodal Gelnar.

 

Podle astrologa právě na tento pátek vychází postavení docela náročně. "Obecně lze soudit, že častěji budeme svědky porušování zákonů, zákonitostí a pravidel, porušování řádu a disciplíny. Vše budeme velmi intenzivně prociťovat. Dopadat to pak může zejména na citlivější jedince. Potrápit nás také může počasí," upozornil astrolog.

 

Odborník tvrdí, že v České republice je větší pravděpodobnost "podvodů, podrazů, milostných úletů, dokonce i násilných trestných činů," vysvětlil Gelnar s tím, že astrologie není věštectví. "Pouze dokáže popsat, jaké budou pro nás nastaveny podmínky."
 

Milan Gelnar
Astrolog Milan Gelnar

 

Astrolog také doporučil, jak se lidé v těchto dnech mají chovat. "To už je na nás samotných. Pokud nebudeme brát v úvahu postavení nebeských těles, pak se nám opravdu mohou dít zmiňované nepříjemné události," řekl.

 

 

Pokud máte ze "složitého" postavení těles obavu, má pro vás astrolog i užitečnou radu. "Když vezmeme v potaz, co naznačuje ona kosmická DNA, a budeme se snažit být v klidu, harmonii, nebudeme nikomu dávat důvod k násilnostem, nebudeme dávat průchod svému vzteku a agresi, tak bychom vše mohli prožít celkem v klidu," zakončil odborník.

Podívejte se na záznam pořadu Vaše téma s astrologem Milanem Fošnárem

has TN.cz