Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.3. 2016 21:39
isis na lopatkách

PRŮLOM v boji s ISIS: Teroristům unikly hodně citlivé tajné údaje!

Zdroj: TV Nova

Může to být největší průlom v boji s terorismem za poslední roky. Podle zahraničních médií unikla na Západ jména a adresy 22 tisíc bojovníků Islámského státu.

Všechna data jsou navíc pěkně utříděná. Zájemci o vstup do řad teroristů totiž podle všeho musí nejprve vyplnit dotazník se 23 otázkami. Postup je tak stejný jako při žádosti o práci.


Verbíře zajímá mimo jiné datum narození, rodinný stav, ale i předchozí zaměstnání nebo kdo jsou žadatelovi příbuzní. Pozoruhodné ovšem je především to, jak informace unikly.


Za ziskem jmen 22 tisíc islamistických fanatiků operujících v Iráku a Sýrii totiž nestiojí žádná složitá zpravodajská operace, ale zhrzený muž, který ukradl USB klíčenku jednomu z vysoko postavených velitelů ISIS.Vše nasvědčuje tomu, že data jsou autentická a zpravodajci podle Daily Mailu hovoří o největším úlovku za poslední roky a předvídají, že únik může zmařit řadu útoků provedených džihadisty, kteří na bojiště Blízkého východu utekli z Evropy a hodlají se vrátit do svých rodišť.


Podle Sky News jsou mezi 22 tisíci jmen občané 51 států. Jeden z uniklých souborů nese název Mučedníci a obsahuje seznam džihádistů, kteří byli vycvičeni speciálně pro sebevražedné útoky.

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

10.3. | 09:31 allanaldik
4
Tak nevim,neudelal to nekdo schvalne a tajne sluzby po tom skocili jako slepice ...
10.3. | 13:56 Bohumír Panuš
-2
Fabiene,ty jsi neskutečný hlupák.Možná zrovna ležíš ve spisech Marxe a Englse. ...
10.3. | 18:47 minimarty
1
kežby kolombus neobjevil nikdy ameriku !! :(
10.3. | 18:29 truthwillprevail
3
Proč zastánci USA jen tak přehlíží zločiny USA? Vám například nevadí, že USA společně s Kartarem, SA , Tureckem, podporují terorismus? Jak to můžete jen tak přehlížet?
10.3. | 18:26 truthwillprevail
3
Bohumír Panuš – jak můžeš napsat takovou blbost, Ukrajina má v čele zločince, kteří už se hádají mezi sebou a tunelují všechno co se dá. Jsou to zločinci, kteří uvrhli Ukrajinu do sraček a Američani je drží při životě jen kvůli svým zájmům.
10.3. | 15:36 spejbl112
0
10.3. | 12:10 fabien barthez Přesně moje slova. Téhle planetě by se silně ulehčilo, kdyby neexistovaly ty zkur*ené agresivní hnUSA. Beztak ISIS vyzbrojují viz ten Humvee. A já jen děkuju Rusku a hlavně panu prezidentu Putinovi, že hnUSÁky drží na uzdě. HnUSA by byly schopné vyvolat III. světovou
10.3. | 15:03 zdenekhejtmanek17
2
Panuš zkama si pičii asi jako ta moravská mrdkaa TheDebil taky zamořujete ČECHY a tady se roztahujetekam se vleze přechytralej Moravák,Slovák a Ukáčka
10.3. | 13:56 Bohumír Panuš
-2
Fabiene,ty jsi neskutečný hlupák.Možná zrovna ležíš ve spisech Marxe a Englse. Možná máš maturitu na VUML. Ty potřebuješ udělit lekci z dějepisu. Rusové nás napravovali roce 1968 a tedˇ napravují Ukrajinu. Je mi tě upřímně líto.
10.3. | 12:10 fabien barthez
-1
America potřebuje udělit lekci,aby se přestala vměšovat do celého světa a vyvolávat války kvůli bohatství surovin a mamonu od druhých států přitom jsou největšími dlužníky někdo jim musí konečně zavřít ty nenaž rané huby musí to začít právě u nich jinak nepřestanou chtít ovládat svět
10.3. | 12:09 petalinos
3
A co jim to pomuže "jestli" je to pravda.Do EU se stejně dostanou pokud tam k dané osobě nebyly i otisky prstu a o tom pochybuji,že byly.Tak bezcenné dokumenty.Ale spíše tah jak obalamutit EU.
10.3. | 11:45 kacipavel
3
Pokud by to byla pravda a ne třeba další lež , tak je mají pod dohledem , mají zmapovaný každý jejich tábor a města , co jim do teď bránilo to srovnat se zemí ?ZBRANÍ NA TO MAJÍ NADBITEK ( Chemické , atomové, vodíkové,neutronové atd ) holt,zbrojní průmysl ..to je byznys,a někde se to musí vyzkoušet!
10.3. | 10:42 fabien barthez
2
America, America,Amerika nejchytřejší,nejhorší sráč, vyvolávající celosvětové konflikty to co oni poserou to Rusové napravujou at jdou do hajzlu s tou propagandou už aby se jim opakovalo 11.Září když se nepoučili chytráci a přitom tam umírá tolik Amerických vojáků kteří si ani nestačili užít života