Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 20. 8. 2016
Liberec

Otřesný útok: Pes dostal otrávené špekáčky, pak ho polili kyselinou!

Zdroj: TV Nova

Liberečtí kriminalisté hledají člověka, který se nejprve pokusil otrávit štěkajícího psa, a pak ho polil žíravinou. Frank měl obrovské štěstí, že kyselina nezasáhla jeho čumák. Na srsti bude mít ale jako upomínku poleptaná místa bez chlupů.

"Před měsícem tady našly moje dcery otrávený špekáčky. Pes si to nevzal, protože ví, že si to nemá brát," řekl TV Nova majitel psa Marek Matík. Tahle pomsta ale pachateli nevyšla a tak zaútočil znovu. Tentokrát kyselinou nebo silným louhem.

 

Franka žíravina zasáhla na pravém uchu a pravé přední noze. Jeho obrovským štěstím bylo, že z velké části dopadla na sloupek a poštovní schránku.

 

"Ten dotyčnej nezasáhl oči. Kdyby to dostal na ten čumák, tak si myslím, ten pes... by byl konec," pokračoval otřesený majitel. Frank skončil na veterinární klinice. Podle veterinářů mu na poleptaných místech už nikdy nevyroste srst.

 

 

Když případ přijela vyšetřit policie, objevila v polité schránce anonymní vzkaz. V něm autor sděluje, že pes štěká a že to musí přestat.

 

"V této věci jsme již zahájili úkony trestního řízení pro dva trestné činy - a to poškození cizí věci a týrání zvířat," uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

 

Majitel stále nechápe, jak to mohl někdo udělat. Pes prý štěká jen, když vítá návštěvu nebo když jde kolem pes. "Kdyby slušně přišel zazvonil a řekl: Vaši psi jsou hluční... Nebo měl jít na úřad. Ale na to nevinné zvíře to tady vylít a pomstít se...,"  kritizuje chování útočníka Matík.

 

Ivan Berka/ lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

20.8. | 23:32 fantozzi602
33
ten co to udelal je dalsi adept na ranu sekyrou do hlavy,a to se hodne krotim
21.8. | 00:07 pichav
-25
TAKOVE PSY VSEMOHOUCI PO SMRTI !!!! VRATI DO ZIVOTA JAKO SEBEVRAZEDNE ISLAMISTY ...
21.8. | 20:05 svarcovaerika0123
2
Náhlasit nevhodný komentář
Takovýho hajz.la za* sra* nýho zlynčovat, utýrat ho zaživa. Takový lidi nemají nárok žít.
21.8. | 19:28 fantozzi602
3
Náhlasit nevhodný komentář
dekuji vsem kteri v otazce trapeni zvirat smysli stejne jako ja,jsem rad,ze nas je hodne
21.8. | 18:38 kalousy
3
Náhlasit nevhodný komentář
Dle písma usuzuji na ženu , o to horší , co je tohle za zrůdu, tipuji na okolí a řekl bych ,že písmo je ženské. Chytit a nechat zavřít ,kdo si neváží zvířete ,je pro mne adept do vězení ,neváží si ničeho a nikoho. Doufám ,že ji chytí a pejsek bude vpořádku......
21.8. | 16:41 Šírín Ládínová
5
Náhlasit nevhodný komentář
Dotyčného bych nevydával úřadům, dal bych mu okoštovat jeho vlastní medicínu, to jest louh. Vyndal bych ho z něj, až by mu odpadávalo maso z těla. Potom bych mu dal sežrat otrávené buřty a nechal bych ho ležet, dokud nechcípne.
21.8. | 16:34 Milos Trasimi
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Ma jeste nekdo odvahu tvrdit ze Cesi jsou kulturni a inteligentni narod?
21.8. | 15:09 Jaroslav Kettner
7
Náhlasit nevhodný komentář
Co se v poslední době děje to nemá nic společného se zdravým rozumem a proto je potřeba přitvrdit při vynášení trestu .Takový člověk to má v hlavě pomotané a to nevěstí do budoucna nic dobrého .
21.8. | 15:09 Rostislav Kocourek
4
Náhlasit nevhodný komentář
krmnýjevrah !!! Co bereš za matroš ??? Blbečkuu feťácká !!!
21.8. | 13:09 Vojta Také
14
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby se tohle dělalo všem lidem, kteří nás obtěžují hlukem nebo kouřem, byla by většina lidí poleptaných nebo otrávených. Doufám, že toho haj.la chytí a půjde sedět natvrdo.
21.8. | 11:20 allik46
15
Náhlasit nevhodný komentář
Opravdu nevím,, proč na tyhle lidské hyeny ještě neexistuje právní postih, když ho chytí, dostane pokutu nebo podmínku, já bych ho strčila do sudu s kyselinou.
21.8. | 11:14 elzias
24
Náhlasit nevhodný komentář
Psi patří k lidem odjakživa. Lidé si psa ochočili, aby byl jejich zvířecí přítel a pomocník. Štěkání je psí způsob komunikace. Štěkají kvůli lidem. Psí předci totiž neštěkají! Takže ubližovat psovi za to, že štěká, je jako ubližovat děcku za to, že nahlas pláče!
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme