Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.8. 2016 01:19
máchovo jezero

Poprask na festivalu: Čech vytáhl na lidi nůž a křičel Alláhu Akbar!

Diskotéka
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

O pořádné pozdvižení se na tanečním festivalu u Máchova jezera postaral 25letý muž, který nejprve obtěžoval hosty, a pak se slovy "Alláhu Akbar" vytáhl nůž na pracovníky bezpečnostní agentury. Muž je nyní v policejní cele, měl pozitivní testy na alkohol i drogy.

Taneční festival, který od pátku probíhá v Doksech pod přísným dohledem celníků a policistů, se nese ve znamení alkoholu a drog. Bezpečnostní složky zabavily drogy už u více než čtyř desítek účastníků. Dva lidé pod vlivem drog řídili, další pak omamné látky prodávali, informuje ČTK.

 

Rozdávají se pokuty, vedou přestupková řízení a dokonce se i zatýká. V policejní cele skončil i 25letý muž, který nejprve obtěžoval hosty, a pak se s nožem v ruce vrhnul na ochranku.

 

"Muž vytáhl na pracovníky agentury nůž, kterým před sebou šermoval a vyhrožoval jim násilím, přitom vykřikoval Allahu Akbar," informovala policejní mluvčí Ivana Baláková. Pak se mladík dokonce obrátil na další účastníky festivalu. Jen zázrakem nikomu neublížil. Muž je český státní příslušník, otec je z Alžírska.

 

 

Jak potvrdila Baláková, muž měl v krvi 1,79 promile alkoholu a pozitivní byl i test na amfetamin a opiáty.

 

Čeští a němečtí celníci odhalili při kontrolách vozidel 16 případů držení drog. Mladík z Hodonína podle mluvčí měl u sebe 112 gramů marihuany, další muž z Pardubic 24 tablet extáze a 5,6 gramu marihuany, u devětatřicetiletého muže z Brněnska zajistili skoro 11 gramů marihuany, informuje ČTK. "V této souvislosti se všichni budou zodpovídat z přečinu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu," uvedla Baláková.

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

20.8. | 21:58 lucielucina
27
Pokud je v genech něco islámem kontaminováno, bude nutné celou příbuzetskou ...
20.8. | 22:58 bimbi20
-36
Je to suchar. Jen řečičky a skutek utek. Měl ty nevěřící a rasistické Čechy ...
21.8. | 18:35 jiiirty
1
Náhlasit nevhodný komentář
Mu dám Allahu Akbar,nůž mu tytrhnu z ruky a zapíchnu já jeho..pak zarvu já první z*rd skolen. !
21.8. | 18:30 pravozit
2
Náhlasit nevhodný komentář
neříkejte té opičce čech pls
21.8. | 17:12 Milos Trasimi
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Slize jakysi zbabely s narvanou hubou.Jednou ti rozbiju tak ze nebudes potrebovat zubni kartu ty zmrdecku prihraty.
21.8. | 17:11 Milos Trasimi
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Na takove jako jsi ty a Nmemrgut mam velkou pifku.po cely zivot a nekolik pred tebou na to seredne doplatilo.Radim ti zmiz a uz na me nereaguj nebo s tebou bude skutecne zle ty zbabela sraacko.
21.8. | 17:09 Milos Trasimi
-2
Náhlasit nevhodný komentář
A ja velmi a rychle a razne ukoncim jak tvou tak existenci A nehrej si tady teplicku44 na hrdinneho Lizaxce.etkrat jsem te zadal o tvou adresu a dal ti i muj email.Neudelal jsi a dokazal jsi ze jsi obycejny posera s velkou nevymachanou hubou.Radim ti.Drz ji
21.8. | 17:06 Milos Trasimi
-3
Náhlasit nevhodný komentář
teplicku44 Asi budu muset tipnout ja tebe?Jak dlouho ceska spolecnost bude tolerovat projevy takovy buzicku jako jsi ty a Nmemrgut?Asi tak dlouho az naserete svymi provokacemi nejakeho skutecneho teroristu a zabije sposutu nevinnych.a tehdy potom budes mit tu cest se mnou osobne setkat.
21.8. | 16:50 tonny44
1
Náhlasit nevhodný komentář
To kurrvva nikdo nedokáže toho debiiila Trousilhovvna típnout? Opravdu si tady budeme pěstovat tyhle zmmrrdy? Kam až to chce TN.CZ dotáhnout, když se budou tito chcípáci tolerovat?
21.8. | 16:47 tonny44
0
Náhlasit nevhodný komentář
Čůrráci ho testují na alkohol a drogy, místo aby ho odstřelili jako škodnou a hlavu si vypreparovali. Pak by i ten mamrrdd Trousilhovvnna stáhnul vocas, A přestal si trénovat svaly přes klávesnici. :-)))
21.8. | 16:41 Milos Trasimi
-3
Náhlasit nevhodný komentář
spehblb112 A kterej vul nablil tady tebe?
21.8. | 16:40 Milos Trasimi
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Takze zkurveneny nemecky ovcaku Nemergute .NASER SI!!!!