Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.5. 2017 10:41
vítěz promluvil

Překvapivé přiznání Robinsona Marka: Řekl, jak to má s penězi!

Zdroj: Snídaně s Novou

Je dobojováno. Vítězem drsné reality show Robinsonův ostrov se stal Marek Orlík. Ve finále porazil Martina Vévodu a Jakuba Čejpu. Všichni tři na závěrečnou kmenovou radu zavzpomínali ve Snídani s Novou.

Ačkoli byli moderátoři Míra a Zorka Hejdovi přesvědčeni o tom, že tím nejbohatším ze všech finalistů je v současnosti Marek, který dostal šek na 2,5 milionu korun, vítěz je hned na začátku rozhovoru vyvedl z omylu. "To jste ještě neviděli Kubův majetek," prásknul Marek.

 

Marek o sobě od začátku tvrdil, že je největším fanouškem hry ze všech soutěžících. A ukázalo se, že je to pravda. Odmalička se na zahraniční verze díval se sestrou. "Koukal jsem jen na ty americké, kdybych věděl, že se bude hrát podle evropského formátu, díval bych se i na ty evropské," přiznal.

 

Padla také otázka, jestli by si kluci účinkování v soutěži zopakovali. "Já bych do toho určitě šel znova, ale byl bych rád, kdyby tam nebyl Marek, protože bych chtěl vyhrát. Byla to skvělá zkušenost, fantastickej zážitek. Hrozně rád bych šel znovu do té první řady a pravděpodobně bych mnohem míň umíral a mnohem víc hrál. Vymyslel bych si alterego a hrozně bych lhal," popsal svou případnou strategii Martin.

 

 

"Když ta možnost bude, určitě se přihlásím, chtěl bych jít do další řady," přidal se také Jakub. Ten svou porážku bral sportovně. "Já jsem i cestoval, měl jsem to se zážitkama, mohl jsem si projít všechny ostrovy, kouknul jsem se na ty Filipíny," smál se Jakub, který byl v soutěži členem všech týmů a dostal se i na Ostrov vyloučení.

 

Trojice finalistů bude odpovídat na otázky diváků v živém vysílání dnes od 16 hodin! Dotazy jim můžete pokládat už nyní!

 

Kmenová rada pro něj ale byla strašná, v jednu chvíli to už vypadalo, že má výhru v kapse. Poměr hlasů byl totiž 3:1 v jeho prospěch. "Pak to začalo a bylo to hrozný. Ta noc byla asi nejhorší," přiznal.

 

Pro Marka byly pocity výhry neskutečné. "Vůbec jsem nevěděl, jak se s ostatníma bavit, co jim na to říct" přiznal Marek. "Byli jsme pro něj lůza," smál se Martin.

 

Nestihli jste finále Robinsonova ostrova v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus! Všechny díly najdete na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

JAK TO VIDÍ ROBINSONI? Zcela jasně! Toto jsou důvody proč vyhrál právě Marek!

KRAKONOŠ A KOSTIČKY: Finalisté Robinsona se po 44 dnech viděli v zrcadle! Reakce je k nezaplacení

Děsivá hygiena na Robinsonově ostrově! Detaily z toalety jsou jen pro silné žaludky

mom TN.cz