Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 7. 2017
to se hodí

Šikovné mapy na dovolenou! Kam pustí i psa a kde je nejlepší pivo?

Alkohol na slunci
Zdroj: Profimedia
Na mapách najdete i to, kam můžete vyrazit na pivo (ilustrační foto)

Skvělá zpráva pro majitele psů! Pokud si svého zvířecího miláčka berete i na dovolenou, máme pro vás šikovnou vychytávku. Web Mapotic.com. vytvořil mapu míst, kde vás v Chorvatsku přivítají s pejskem s otevřenou náručí. Najdete tam toho ale daleko víc.

Mapa obsahuje zatím 70 míst po celém Chorvatsku, která jsou ke psům přátelská. Lidé se mohou podívat, na kterou pláž či do kterého kempu nebo apartmánu vyrazit, aniž by je kvůli pejskovi odmítli. Kromě toho na mapě najdou veterinární ambulance pro případnou rychlou pomoc. Mapu najdete ZDE.

 

"Mnoho pejskařů řeší v době dovolených dilema, zda vzít pejska s sebou, nebo ho nechat doma. Delší odloučení bývá pro obě strany nepříjemné. Lidé zároveň nechtějí riskovat, že je na pláže nebo kempu se psem nepustí. Připravili jsme pro ně tedy šikovnou mapu míst, o kterých víme, že tam pejskaře neodmítnou. S touto mapou mohou vyrazit do Chorvatska s pejskem na jistotu,” vysvětluje vznik mapy zakladatel Mapoticu Ivoš Gajdorus.

 

Kam se psem v Chorvatsku
Zdroj: Mapotic.com Na mapě najdete pláže i hotely, kam vás v Chorvatsku pustí se psem

 

 

Na webu ale najdete dalších asi 250 tematických map, které se vám mohou hodit i v Česku. Pokud jste na dovolené v cizím městě, můžete se třeba podívat, kde se levně najíst nebo kde mají dobré víno a pivo. Pokud jste milovníky trampování, najdete tady například tipy na místa, kde se dá přespat v přírodě.

mom TN.cz