Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.7. 2017 17:54
Obrovská tragédie

Slovák se přiznal k vraždě 4 lidí včetně holčičky! Zabíjel i v Česku

Zdroj: TV Nova

Hororový případ vyšetřují slovenští kriminalisté kousek od českých hranic. O obci Zliechov mezi Trenčínem a Žlilinou zadrželi muže, který se jim měl přiznat k vraždě tří žen a jedné holčičky. Nejméně jedna vražda se měla odehrát i na území ČR.

Slovenští policisté od čtvrtka zasahují ve slovenské obci Zliechov. V jednom z rodinných domů a blízkém okolí hledají lidské ostatky. Oběti měly zemřít násilnou smrtí. Podle portálu tvnoviny.sk tamní obyvatel zabil tři ženy a holčičku, které bylo jen rok a půl.

 

Policisté kopali i na okraji vesnice, kam muž chodil vyvážet popel z krbu. Také tam hledali lidské ostatky. Prosívali zeminu a vyndávali z ní různé předměty. Nálezy nyní podrobí expertíze.

 

Podle webu pluska.sk je podezřelým z vraždy pan Miroslav, který v obci žil asi tři roky. V domě bydlel spolu se svou přítelkyní a asi tříletým hochem, kterého měli týrat. Právě proto se dostali do hledáčku policie. Kdo přesně ale mají být jeho oběti, zatím není jasné.

 

 

"Prý před čtyřmi lety zabil svou ženu a dítě. Asi hledají jejich těla. Ve hře jsou prý i další dvě ženy, po kterých se slehla zem," cituje Pluska.sk jednoho ze sousedů. Muž podle TV Markíza nevraždil jen na Slovensku, ale i v České republice.
 

vrl TN.cz