Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.11. 2016 11:12
vánoce v televizi svátky na nově

KOMPLETNÍ TV PROGRAM NA VÁNOCE: Máte se na co těšit!

Televizní program na Vánoce
Zdroj: TN.cz/ Thinkstockphotos.com
Televizní program na Vánoce

Tradiční pohádky, oblíbené komedie, ale i romantika, jak se patří. Takové budou letos Vánoce na Nově. Přečtěte si v podrobném televizním programu, na co se můžete těšit!

Svátky, na které se celý rok těšíme, jsou konečně tady! A co by to bylo za Vánoce bez princezen, lásky a zábavy? To všechno vám televize Nova během nejkrásnějších dní roku nabídne.

 

Děti si mohou čekání na Ježíška zkrátit už v pátek 23. prosince animovanou pohádkou Ledové království. A Štědrý den pak bude pohádkami a rodinnými filmy nabitý od rána do večera. Dárky můžete v sobotu večer rozbalovat společně s princeznou Ladou, maminky si po celém dni odpočinou třeba u Pretty Woman.

 

Program na jednotlivé dny si můžete prolistovat v galerii: 

 

114

GALERIE: Televizní program na Vánoce

Televizní program na Vánoce - 1

Hodnocení:

 

Také na 1. a 2. svátek vánoční se Nova postará o to, abyste se ani na chvilku nenudili. Tři bratři se pokusí najít si nevěsty, Dorota Máchalová zase pozná, že s Čerty nejsou žerty. Chybět nebude ani legendární Mrazík, na toho se můžete těšit den před Silvestrem.

 

Jaké budou Vánoce na tematických stanicích skupiny Nova? Podívejte se TADY!

 

Na Silvestra vás čeká to nejlepší z fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas a také největší hity Michala Davida. Nový rok potom můžete přivítat společně s Čertovou nevěstou.

 

 

Na co se můžete ještě těšit? Podívejte se v galerii na televizní program na 14 dní!

mom TN.cz