Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.10. 2017 21:09
hrozivá srážka

Tragédie u Velvar: Viník nehody zemřel, děti jsou ve vážném stavu!

Zdroj: TV Nova

Řidič, který v úterý podle všeho zavinil tragickou nehodu mezi Nelahozevsí a Velvary na Mělnicku, zemřel. TV Nova to potvrdil mluvčí policie Zdeněk Chalupa. O den dříve zemřela žena, dvě malé děti jsou nyní ve vážném stavu v nemocnici.

Neštěstí se stalo v úterý před půl šestou odpoledne. "Čtyřicetiletý řidič Škody Superb předjížděl přes plnou čáru a v zatáčce se srazil s Kiou Cee´d," popsala průběh nehody už dříve policejní mluvčí Monika Schindlová.

 

V kie seděla jedenatřicetiletá žena s malými dětmi - tříletou holčičkou a tříměsíčním miminkem. Řidička nehodu nepřežila. Pro vážně zraněné děti přiletěl vrtulník a byly převezeny do nemocnice, mladší v ohrožení života.

 

 

Na místo nehody přijel i otec dětí. Hasiči proto povolali krizového interventa, který mu poskytl první psychologickou pomoc.

 

Podle mluvčího Thomayerovy nemocnice Ondřeje Macury je mladší dítě v současné době na jednotce intenzivní péče. Řidič Superbu, který se po čelní srážce vážně zranil, zemřel. TV Nova to sdělil mluvčí policie Zdeněk Chalupa.

 

Příčiny nehody teď policie vyšetřuje, velkou roli v tom podle všeho bude hrát svědectví posádky Škody Felicie. Právě tu měl totiž Superb na plné čáře předjíždět a pak se čelně srazit s Kiou. Kvůli odklízení následků tragické nehody byla silnice uzavřena více než čtyři hodiny.

 

Ondřej Špalek/ lud TN.cz