Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.1. 2016 17:52
video Uprchlík o Švédsku

Vděk? Nesnáším vás, ale jestli budu muset odjet, 10 z vás zabiju!

Zdroj: Vimeo

Jak jsou někteří migranti vděční, dokázal třiadvacetiletý Afghánec, který posledních 10 let vyrůstal ve Švédsku. Na videu, pořízeném neznámo kdy někde v okolí Goteborgu, uráží staršího Švéda a s ním i celou zemi, ve které vyrůstal. Ale zároveň vyhrožuje, že pokud jej vyhostí, než odejde, zabije alespoň 10 lidí.

Na začátku videa se třiadvacetiletý mladík afghánského původu hádá se dvaasedmdesátiletým Švédem. Imigrant kritizuje poměry ve Švédsku, vadí mu kupříkladu přebujelá byrokracie. Když se jej senior zeptá, proč tedy neodejde, když se mu ve Švédsku nelíbí. Mladíka to rozohní.

 

"A proč jsou v moji zemi vojáci, kteří zabíjejí naše děti?" ptá se Švéda. "Zeptejte se Afričanů, kteří nemají co jíst. Vy si jíte masové kuličky a brambory! Já chci pomstu!" Když mu muž vytkne, že všechno kritizuje, odpoví, že kritizuje jen Evropany. "I na Balkáně vás nesnáší!" říká Švédovi.

 

"Ale všechno se to změní," vyhrožuje. "Naši vojáci jsou tam venku. Táliban a Mudžahedíni jsou zpátky!" Mladý Afghánec pak kritizuje teorii velkého třesku a teorii evoluce. Lidstvo podle něj vytvořil Bůh a jakákoliv diskuze je nepřípustná.

 

 

Odchod ze Švédska ale razantně vylučuje. "Nikdy nás odsud nedostanete! Nikdy. Ztratil jsem tu deset let mého života. Když mě vykopnete, tak zabiju 10 vašich lidí a pak teprve odejdu. Je potřeba brát životy jiných," a vysvětluje také, proč si to myslí.

 

"Protože vy jste brali našim lidem životy v Afghánistánu. Vyvraždili jste celou Afriku. Copak to nechápete?" Švédovi nepomůže ani to, že se brání, že angažmá Švédska v Afghánistánu bylo jen symbolická. "A kdo kolaboruje s Američany? A kdo kolaboruje s Evropskou Unií?" ptá se mladý migrant.

 

 

Pak ale prokáže, že se moc v politice země, v níž 10 let žije, neorientuje. "Když vám to vadí, tak opusťte NATO! Proč jste v NATO?" ptá se seniora navzdory tomu, že Švédsko není a nikdy nebylo členem NATO. Afghánec přidá také pár antisemitských výroků na adresu židů.

 

"Vy můžete pít alkohol a my nesmíme kouřit hašiš?" rozčiluje se mladík nad tím, co považuje za diskriminaci. "Chci ho kouřit tak často, jak budu mít chuť! Proč pijete alkohol? To je státní droga a lidé jsou po ní násilní! Po hašiši jsou lidé tišší jako myška!"

 

 

Švédům v autobuse třiadvacetiletý mladík také vysvětluje, proč nechce Švédsko opustit. "Protože moje sestry jsou malé a neměli by je znásilňovat lidé, jako jste vy!" Švéd se sice brání, že on nikdy nikoho neznásilnil, ale Afghánec na to má jiný názor. "Jste nechutní pedofilové," útočí na muže.

 

Tvrdí, že než jako třináctiletý chlapec opustil Afghánistán, byl na straně Tálibanu a Mudžahedínů. Nikdy ale nemohl spát v klidu a míru, živil se jen chlebem a vodou, ale přesto se považuje za silnějšího, než dvoumetroví Švédové, které by prý dokázal hned zabít holýma rukama.

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

20.1. | 18:03 fantozzi602
118
tak to jsou ti ,co se integrovali,jak vcera vykrikoval na zemana ten d.ebil z ...
20.1. | 19:40 pichav
-20
A VITE PROC JE NA VAS VSEMOHOUCI SESLAL ?! PROTOZE JSTE SI NEVAZILI TOHO CO ...
1.2. | 17:10 Štefan Nemeth
3
Náhlasit nevhodný komentář
Proč ještě není obviněn z vyhrožování smrtí?? Švédská policie a politici selhali na celé čáře!! Mladík tak oprávněně cítí svou příležitost. Evropo, vzbuď se a zbav se těchto vyžírků!!!
23.1. | 00:14 overal
8
Náhlasit nevhodný komentář
Prostě muslim se zbytky mozku vymytým v mešitě koránem a mlácením hlavou o zem, stejný jako všichni muslimové před ní i po něm. Každý kdo mozek měl, tak už utekl a islámu se vzdal, protože je to hloupé, agresivní, netolerantní a mozek vymývající šílenství!!
21.1. | 17:02 viam
12
Náhlasit nevhodný komentář
Adept na svěrací kazajku ........... snad už ho lapli.
21.1. | 12:49 homer00
21
Náhlasit nevhodný komentář
proč je ještě na živu?
21.1. | 12:47 Petr Hrušovský
4
Náhlasit nevhodný komentář
Objevilo se to tu až ted, omlouvám se tedy za opakování.....:-)
21.1. | 12:46 Petr Hrušovský
8
Náhlasit nevhodný komentář
Tak ten má dobře vymytej mozek. Vůbec si neuvědomuje, kdo komu pomáhal po tom roce 1979, kdy Brežněv jako vůbec první vtrhl do toho Afghánistánu. Za to nemůže víra, ale vymytý mozky. Islamisti u sebe doma zabili už příliš mnoho muslimů, co nejsou islamisti, tak to potřebujou hodit na západ.
21.1. | 11:33 Petr Hrušovský
7
Náhlasit nevhodný komentář
A vůbec nebere v potaz to, že ti jeho slavní islamisti od té doby zabili a zabíjejí u sebe doma už příliš mnoho muslimů, co nejsou islamisty, takže ted potřebují to hodit na Západ, aby se mohlo říkat právě to, co jeho vymytej mozek žvástá.
21.1. | 11:26 Petr Hrušovský
5
Náhlasit nevhodný komentář
Tak ten má dobře vymytej mozek ! :-D....Za tohle nemůže víra, za to může právě vymytej mozek. Nemá ani šajn, kdo komu pomáhal od roku 1979, kdy Brežněv jako první vůbec píchl do toho muslimského vosího hnízda Afghánistánu...
21.1. | 10:16 Karel Marek
-7
Náhlasit nevhodný komentář
Spousta magorů se snaží uchopit moc , vraždit ve "jménu víry" Ale za to nemůže víra, Za to nemůže ani Křesťanství ani Islám. Za to mohou vrahové, zločinci.
21.1. | 10:14 Karel Marek
-17
Náhlasit nevhodný komentář
Víte kolik obětí padlo "ve jménu Krista" ? Slyšeli jste o křesťanských magorech na Filipínách? O buddhistických v Západním Myanmaru, kde vraždí muslimy?