Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.2. 2016 21:24
nemají soucit

Žáci ušikanovali učitelku k smrti! Teď prodávají nahrávky mučení

Zdroj: TV Nova

Studenti Střední průmyslové školy v pražských Strašnicích více než rok šikanovali pětapadesátiletou učitelku. Nejenže ji tahali za vlasy, ale dokonce ženu bili a ohrožovali pyrotechnikou. Jejich krutost nebere konců ani po smrti oblíbené kantorky. Studenti totiž nyní obvolávají média a snaží se prodat záznamy zachycující její bolest.

Ačkoli většina žáků Střední průmyslové školy Na Třebešíně říká, že zesnulá kantorka byla neskutečně hodná, našli se chlapci, kterým byla učitelka trnem v oku. Ne snad proto, že by byla zlá, ale právě naopak. Kanotrka byla hodná, nechala si všechno líbit a na to také podle studentů doplatila.

 

"Působila na mě nějak vystresovaně," vzpomíná na učitelku jeden ze studentů. Často prý dokonce vypadala trochu zmateně a musela být i několikrát hospitalizována. Není ale divu. Učitelka zažívala každý den neskutečné peklo.

 

 

"Ti tři kluci ji při hodinách tahali za vlasy, kopali do zadku, házeli po ní věci, například mandarinky, nebo ji zamkli ve třídě. Před Vánocemi jí dali do rukou petardu s tím, že je to prskavka a udělají si předvánoční atmosféru,“ popsal již dříve další student.

 

Případ, který skončil umístěním kantorky do psychiatrické léčebny a její následnou smrtí, má ale ještě smutnější dohru. Pro některé žáky totiž zřejmě nebylo utrpení učitelky dostatečně velké, protože nyní obcházejí média a snaží se prodat záběry týrané ženy.

 

"Hned jak to budu mít, tak s tím můžu začít obchodovat," řekl reportérům TV Nova jeden z chlapců.

 

Případem se nyní zabývá kriminální policie. "Pražští kriminalisté se okolnostmi celého případu zabývají. Nemůžu být jakkoli konkrétní," uvedl policejní mluvčí Jan Daněk. Případ navíc prověřuje i školní inspekce.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Šikanují vám dítě? Poznejte to na jeho chování
Zoufalí rodiče školáků: Bojíme se šikany!
TEST: Mohla by ses stát obětí šikany?
Nedej šanci šikaně, nebuď obětí

Soňa Vachová/ lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

13.2. | 00:04 hruska88
78
Co na to ředitel školy,kolegové a ostatní spolužáci,to je důkaz co jsme za ...
12.2. | 22:32 pichav
-17
TADY JE VIDET ZE UCITELE JSOU SEBEVRAZI !!!! MOZNA NEKTERYM NESTACI ZE DO SKOLY ...
14.2. | 23:09 Gabriela Janasová
6
Náhlasit nevhodný komentář
V dnesni dobe decka nemaji uctu k nikomu. Dovuji si na koho chteji. Je to hnus. Svet se v pr*del obraci. Rodice na ne nemaji cas a tak z nich rostou nevychovani spratci. Fakt humus.
14.2. | 21:31 spikedcanoe5299
13
Náhlasit nevhodný komentář
V roce 2005 jsem nastoupil na střední školu a nikdy jsme si jak já tak mojí vrstevníci nedovolili se na učitele ani špatně podívat.Tehdy se tomu říkala úcta ale s novýma generacema mladých úcta vymizela.Doufám že jsou matinky pyšné na to jake zmrdy vychovaly...nejtvrdší trest pro ně
14.2. | 04:47 Vladimír Frejlich
33
Náhlasit nevhodný komentář
Zavřít spratky!!Vedení školy vyházet a potrestat i rodiče co to vychovali.
13.2. | 19:11 Vojta Také
16
Náhlasit nevhodný komentář
To vážně od nich někdo kupuje a nenakope jim pr.del ?
13.2. | 12:57 Tony
42
Náhlasit nevhodný komentář
Opravdu zlatí komunisti.Nepamatuji,nikdy že by to za totality se toto stalo.Děkujem "demokracii",sametové revoluci kdy se k veslům dostali takoví alias Papatunel,tuneláři,kmotři,zloději a to jsou jejich potomci za kterými tito dospělí gauneři stojí a školy mají z nic strach.Tak to je ta ...
13.2. | 11:28 Silvia Matesová
40
Náhlasit nevhodný komentář
Hyeny!
13.2. | 11:14 lada48
56
Náhlasit nevhodný komentář
Jejich rodiče se mohou spokojeně poplácat po ramenou, jaké dokonalé kriply vychovali. Doufám, že ti parchanti do pár let pochcípají do jednoho. Tím prokáží lidstvu tu nejlepší službu!
13.2. | 10:40 suffa
49
Náhlasit nevhodný komentář
Smradův by jenom prospěla pořádně tvrdá vojna jako dřív!!
13.2. | 10:33 valesovaverakac
44
Náhlasit nevhodný komentář
A co ostatní žáci ti jen přihlíželi?Proč tu učitelku nebránili.Ale kdyby se svěřila aspoń kolegyni tak mohla žít .
13.2. | 10:13 nepot
48
Náhlasit nevhodný komentář
Jen si tak představuji, jak by ti zmetci obstáli v době, kdy jsme chodili do školy my. Nejprve by dostali nakládačku ve škole, kde by si někdo podal třeba v kabinetu a potom většinou od soudných rodičů ještě doma.