Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.9. 2017 13:32
domácí násilí

Známý fotbalista zbil přítelkyni a čivavu hodil z okna. Nepřežila

Zdroj: TV Nova

Fotbalistu z Havířova vyšetřuje policie. V sobotu 5. 8. měl podle tvrzení matky napadené v opilosti surově zbít svoji dvacetiletou přítelkyni a vyhodit z okna čivavu Lady, kterou hlídala své matce. Policie případ stále prošetřuje.

Pro majitelku čivavy Martinu Římanovou to nebyl šťastný návrat z dovolené v Chorvatsku. V době její nepřítomnosti šestiletá fenka Lady přišla o život.

 

 

Mladý pár se podle výpovědi sousedů nad ránem pohádal. Během hádky došklo i k násilí. Sportovec svou dívku surově zbil a poté v afektu vyhodil fenku čivavy ze třetího patra. Ta pád nepřežila. Zraněná dívka z bytu utekla a musela být ošetřena v nemocnici.

 

Majitelka čivavy byla v šoku, ale agresivní chování mladého muže ji nepřekvapilo. "Nikdy se mi nelíbil, je to takový namyšlený fotbalista," uvedla.

 

 

Majitelce psa se Karel S. neomluvil, ani s ní nijak dál nekomunikoval. Paní Římanová se nyní bojí o život své dcery. Její partner měl podle ní problémy s alkoholem již v minulosti. Svou přítelkyni napadl poté, co se vrátil z casina, kde měl směnu.

 

TV Nova se snažila muže kontaktovat, na zvonek však na místě jeho bydliště nikdo nereagoval. Hrozí mu obvinění z týrání zvířete i poškození cizí věci. Je také podezřelý z ublížení na zdraví. Fotbalový klub nechce jeho chování tolerovat a měl by být vyloučen.

 

"Přijali jsme oznámení o spáchání trestného činu, v současné chvíli případ řádně prošetřujeme, abychom zjistli všechny okolnosti," vyjádřila se k věci policie.

 

ČTĚTE TAKÉ:

ODPORNÉ VIDEO: Agresora zachytila kamera, jak shodil ze schodů svou přítelkyni! Záběry šokovaly svět

Není váš partner tyran? Nejčastější varovné signály
Místo kompromisu křik, pláč a výhrůžky? I hádka je umění, naučte se ho

kik TN.cz
Reklama