Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.5. 2018 21:04
drsný incident

Zpěvák Koller při koncertě napadl fotografa! Vadilo mu, že ho fotí

Zdroj: TV Nova

Zpěvák David Koller si na charitativním koncertě v Českých Budějovicích zadělal na potíže. Jednomu z fotografů, který ho při vystoupení fotil, rozlomil aparát na dvě části. Celý incident zachytili diváci na mobilní telefon.

Na záznamu je vidět, jak uprostřed písně přichází zpěvák David Koller k fotografovi pod pódiem a snaží se mu vytrhnout fotoaparát z ruky. Natáčí ho při tom stovky dalších návštěvníků.

 

Oprava fotoaparátu vyjde na desítky tisíc korun. "Minimální škoda, která v tuto chvíli je, se pohybuje mezi 40 a 60 tisíci korunami za objektiv, který je zničený," řekl poškozený fotograf. 

 

Zpěvák se za celý incident následně omluvil. "Upřímně se omlouvám fotografovi za ostrou reakci a divákům za narušení příjemné atmosféry. V našich smluvních podmínkách je vysloven zákaz filmování, fotografování a nahrávání během koncertu a tento pán mě fotil tak dlouho a zblízka, že jsem to nakonec nedal," uvedl Koller na sociální síti.

 

 

Video už stačily zhlédnout desetitisíce lidí. Ti chování zpěváka přímo pod videem komentují. Fotograf by rád nepříjemnou situaci vyřešil přímo se zpěvákem Davidem Kollerem. Policie se proto momentálně případem nezabývá.

 

Vladimír Hoť, jva TN.cz
Reklama