Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 4. 2014
Po čem dámy touží?

Ideální velikost mužského přirození? Ženy chtějí přesně tyto rozměry: TABULKA

penis
Zdroj: Thinkstockphotos

Tisíce žen prozradily, jaká je pro ně ideální délka mužského přirození. Podle jejich výpovědí byla sestavena tabulka. Jaké rozměry jsou tedy ty nejideálnější?

Stejně jako u obličej nebo postavy, i u penisu je tvar a velikost variabilní. Existují muži s přirozením krátkým, dlouhým, úzkým nebo tlustým a kombinací těchto tvarů je spousty.


Pánové si na velikosti svého přirození velice zakládají. Opačné pohlaví mužskou chloubu vidí ale úplně jinak. A právě na základě tisíce výpovědí žen vznikla tabulka, podle které si pánové mohou ověřit, jestli právě ta jejich velikost je pro ženy ideální.


Ideální velikost penisu podle ženZ výzkumu, který zveřejnil deník Huffington Post, vyplývá, že pro ženy je ideální obvod pánského přirození 16 až 16,5 centimetrů a délka mezi 18,5 až 21 centimetry. Ostatní rozměry jsou ženami méně žádané.


Podle tabulky je zřejmé, že ženy mohou vidět rozměry penisů úplně jinak. Takže pánové, žádné obavy, jestli nepatříte mezi ty nevyvinutější. Některé dámy to rozhodně ocení.


Optické klamy
Vtipné fotky, které zakázal Facebook! Přirození na nich ale opravdu není!


Jak uvádí sever tvnoviny.sk, vědci zjistili, že délka pánského přirození ovlivňuje ve skupině mužů jejich postavení. Například mezi sportovci jsou jedinci s větším přirozením považováni svými kolegy za mužnější, schopnější a bez ohledu na skutečnost šikovnější. 


Délka penisu ale rozhodně neovlivní to, jestli je muž pro ženu dobrý milenec, umí skvěle líbat, nebo je vášnivý. Všechny tyto procesy totiž ovlivňuje jeden jediný orgán, kterým je mozek. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zlomil jsem si penis, přiznal plešatý zpěvák Bohuš Matuš

Nešťastný teenager si v drogovém opojení uřízl penis

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.4. | 12:45 pekaros
71
ta tabulka vypadá jako online rezervace míst do kina.
27.4. | 20:47 novus
-1
16 centimetru,,tak to uz neni pipinale Gothaj..Dobrou chut..
29.1. | 10:49 tomáš fuk
0
Náhlasit nevhodný komentář
ted je jasný kde maj baby mozek
23.12. | 08:35 Michal Studenovský
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ten uvedený vzorec pro výpočet průměru platí pro výpočet kružnice. Kdo má penis přesně kruhového průřezu nechť zvedne ruku. Já teda ne. Myslím že daleko objektivnější je uvádět obvod a zároveň uvést v jakém místě se měří, protože ani obvod nemusí být po celé délce stejný
8.7. | 16:58 Karel Nový
0
Náhlasit nevhodný komentář
Já jsem byl s delkou někde na té dolní hranici, ale pomohly mi pilulky Penirium a už jsem aspon ve skupince D :)
13.11. | 03:39 kafle
8
Náhlasit nevhodný komentář
Není v tom chyba? Ještě jsem neviděl ženskou, která by si počítala obvod pomocí Pí. Já bych uspěl tak někde na spodní hranici, tedy neuspěl. Ale mám 4 děti a žádná si nestěžovala.
3.5. | 14:42 Lukas Kolik
29
Náhlasit nevhodný komentář
Tak ten se poved, já se svýma 17 na dýlku a 15 v obvodu ho do ní ze zadu ani nemůžu pořádně vrazit, aniž by jí to nebolelo, ale ideální by údajně mělo být 20...přál bych si vidět stejnej graf po verifikaci experimentem a kolik z respondentek by neskončilo na gyndě, kdyby jí někdo tím údajně ...
14.4. | 12:45 pekaros
71
Náhlasit nevhodný komentář
ta tabulka vypadá jako online rezervace míst do kina.
3.2. | 14:58 tomáš fuk
29
Náhlasit nevhodný komentář
No bych napsal pravdu pochopitelně to pravda neni asi jak u který samičky při erekci ho mam 27 prum 6 a mužu vám říct že si pořádně nezaš-kam. Každá je neštastná ale co je horší žádná vás ani pomalu nechce déle jak 10 minut z každý po pulhodince chčije krev fakt to neni dobrý věřte mi.Když ho dáte ...
16.7. | 14:32 sellera
62
Náhlasit nevhodný komentář
twl, z toho by jeden mohl dostat i deprese. :D :) Vytahnu to svoje 3 centakovy howado a to budete valit bulvy.. :D
27.4. | 20:47 novus
-1
Náhlasit nevhodný komentář
16 centimetru,,tak to uz neni pipinale Gothaj..Dobrou chut..
18.4. | 21:18 pepejirka
13
Náhlasit nevhodný komentář
Tak jako já mám X cm a mě to přijde dost a to mi chybí půl CM do průměru co ženy chtějí... ale mě to jaksi stačí a jsem rád za něj :)