Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

nečekané úmrtí

Smrt v Ordinaci: Zemře jedna z hlavních postav! TIPUJTE KTERÁ

Do života hrdinů v Kamenici znovu zasáhne smrt. A některým odchod jedné z hlavních postav pořádně zamává životy. Čí cesta v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 definitivně končí?

Psychicky nemocný muž skočil před policisty do Labe
Aktualizováno Včera 22:44
galerie skok do řeky

Při převozu se psychicky nemocný muž popral s policisty a uprchl

V pondělí odpoledne uprchl při převozu psychicky narušený muž. Tomu se podařilo na mostě na Mělnicku odzbrojit policistu, poté muž vyskočil ze sanitky a skočil do řeky. V současné chvíli je zajištěn policií.

způsobuje neplodnost

Koně v ohrožení: Zavlekli do Česka nakažlivou pohlavní nemoc!

Poprvé po osmi letech byl v Česku potvrzen výskyt nakažlivého onemocnění pohlavních orgánů koní. Veterináři jej diagnostikovali u plemenného hřebce při preventivním vyšetření v průběhu února. Onemocnění není přenosné na člověka.

Prásk.tv píše:

Akupresurní bod na lýtku
čtěte o tématu nemoc na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nákup auta na splátky je výhodný, ale pozor na pochybné půjčky

Možnosti koupit si ojeté auto pomocí úvěru využívá stále více lidí. Ceny úvěrů tlačí dolů i silná konkurence. Pozor ale na netransparentní služby.

Nemocenská
Aktualizováno Včera 15:00
Přidají nemocným

Dobrá zpráva! Vláda podpořila navýšení nemocenské

Vláda na svém pondělním zasedání podpořila navýšení nemocenské pro dlouhodobě nemocné. Od 31. dne nemoci se nemocenská zvýší na 66 % a od 61. dne nemoci dokonce na 72 % vyměřovacího základu. Na twitteru to potvrdil předseda vlády Bohuslav Sobotka.

Veterináři bojují s ptačí chřipkou na Chomutovsku
Aktualizováno Předevčírem 21:19
nejde zastavit

V ČR vypukla největší epidemie ptačí chřipky v historii! A bude hůř

Ptačí chřipka se dál šíří Českem. Podle odborníků už u nás jde o největší epidemii této nemoci v historiii - ohnisek je celkem 33. Největším problémem je podle veterinářů nekontrolovatelná migrace nakažených divokých ptáků, kteří ptačí chřipku roznášejí po celé Evropě.

vysoké riziko

Libujete si v dlouhém vyspávání? Může vám hrozit vážná nemoc!

Víkend je jako stvořený k lenošení po náročném pracovním týdnu, nepřehánějte to ale! Podle lékařů totiž časté vyspávání delší než devět hodin vede k demenci. Riziko, že budete bojovat s vážnými zdravotními problémy a výpadky pamětí, je až dvojnásobně vyšší!

Michal Jančařík v nemocnici Kladruby - 5
Aktualizováno 25.2. 2017 19:53
velký rozhovor je to bojovník!

Jančařík se zotavuje v Kladrubech: Dětem čtu pohádky přes skype

Moderátor Počasí Michal Jančařík se už měsíc zotavuje po zdravotních komplikacích v rehabilitačním centru v Kladrubech. Po transplantaci ledviny mu praskla céva a krevní výron tlačil na míchu. Michal kvůli tomu ochrnul na spodní polovinu těla. Kolegyně Karla Mráčková se jela podívat, jak se mu daří.

obrovské štěstí!

Nemluvně odmítalo kojení a zachránilo tak mámě život!

Zákeřnou nemoc mladé maminky poznal její pětiměsíční syn. Pokaždé se velmi rozplakal, když měl pít z jejího prsu - ale pouze z toho pravého. Matka šla raději na vyšetření, nad diagnózou zůstala v šoku.

Šok pro herečku

Další rána: Jen co se Maciuchová vyléčila, onemocněl jí tatínek!

Jen co porazila rakovinu, musí Hana Maciuchová řešit další velkou ránu. Vážně onemocněl její milovaný tatínek Josef. Herečka se proto snaží co nejvíce času trávit u jeho nemocniční postele.

dojemný snímek

Okamžik, který trhá srdce: Matka zveřejnila fotku umírajícího syna

Nejhorší chvíle, jaká může v životě každého rodiče nastat, je dívat se, jak mu dítě umírá před očima. Takové utrpení zažívá i Jessica Medingerová, jejíž 10letý syn bojuje s rakovinou.