Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bohuslav Sobotka
Aktualizováno Včera 20:48
zdravotní problémy

Premiéra Sobotku z letiště odvezli rovnou do nemocnice!

Premiér Bohuslav Sobotka byl v sobotu po návratu ze zahraniční cesty v Římě ihned převezen do nemocnice. Na vyšetření ho doprovodila i jeho ochranka. Podle informací TV Nova měl premiér problém s dutinami a byl nachlazen.

Zákeřná nemoc

Nemáte nádor slinivky? Devět varovných příznaků!

Rakovina slinivky patří mezi nejhorší typy nádorových onemocnění - drtivou většinu pacientů se totiž nedaří vyléčit, deset a více let od diagnózy přežuje jen jeden člověk ze sta! Jak se bránit?

Jste nemocní?

Je normální mít zahnutý penis? Tohle o zakřivení říkají lékaři!

Muži mají různé penisy - některé jsou menší, jiné větší, ale drtivá většina je mírně zahnutá. Malé zakřivení je podle lékařů v pořádku. Pokud se vám ale při erekci chlouba přímo zalomí, měli byste se nechat vyšetřit.

Prásk.tv píše:

Jamie Snider - 16
čtěte o tématu nemoc na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

co na ni ví?

Radovan z Robinsona šokoval: Zná Petřino obrovské tajemství

Má charisma, zkušenosti a s nikým se nepárá - takový je Radovan Koreň z Robinsonova ostrova. Na začátku byl vůbec nejoblíbenějším hráčem, i dnes má ale zástupy fanoušků. Teď se navíc svěřil s tím, že na některé soutěžící ví věci, které měly zůstat tajemství.

pravda o nemoci

Petra z Robinsona prozradila intimní detaily z tamní nemocnice!

Jednou z nejoblíbenějších soutěžících na Robinsonově ostrově je bezesporu playmate Petra Palusková. Mnohé diváky proto hodně zasáhlo, když ji z ostrova museli odvézt lékaři. V pořadu Jak to vidí Robinsoni popsala, jaké to ve filipínské nemocnici bylo.

Doktorka studuje rentgen plic - ilustrační foto
Aktualizováno 21.3. 2017 13:36
Nákaza tuberkulóza

Zákeřná TBC: V Česku jí trpí stovky lidí, často ji přináší cizinci

Čeští lékaři upozorňují, že stále častěji se nakažlivé plicní onemocnění, tuberkulóza (TBC), šíří mezi nepojištěnými cizinci. I když počet nakažených TBC meziročně klesl, rapidně roste počet cizinců, kteří se v českých nemocnicích s touto chorobou léčí. České nemocnice to stojí přes 3 miliony korun ročně.

Nová studie

Zázračný lék na sklerózu existuje. Ale je velmi drahý

Český lékař Tomáš Kalinčík díky rozsáhlé studii zjistil, že na trhu už je lék, který téměř zázračně léčí pacienty s roztroušenou sklerózou. Dobrá zpráva má ovšem poměrně zásadní háček - lék je velmi drahý a pojišťovny ho nechtějí platit.

Lulu
Aktualizováno 21.3. 2017 13:52
Ničivá epidemie

Záhadná nemoc požírá psy zaživa, veterináři jsou v koncích

Veterináři marně bojují s děsivou chorobou, která psům požírá maso zaživa, vede k silnému zvracení a v krajním případě až ke smrti. A nejhorší je, že experti vůbec netuší, co nemoc způsobuje.

manévry na Liberecku

Podezření na ebolu: Zásah hasičů, ochranná zóna, masky, obleky!

Dramatickou noc mají za sebou všechny složky záchranného systému Libereckého kraje. Na dispečink se ozvala žena, která se vrátila z exotické země a bylo u ní podezření na nebezpečnou infekční nákazu. Záchranáři nemohli vyloučit ani ebolu, a proto byl vyhlášen první stupeň poplachu a na místo byl vyslán speciální tým.

Nemocný chlapec Filip - 4
Aktualizováno 18.3. 2017 12:00
tragický osud

Filip (7) má poslední přání: Uložit do rakve vedle mrtvé matky

Osud sedmiletého Filipa je opravdu zdrcující. Jeho matka zemřela na rakovinu, když měl dva roky. On sám bojuje více než rok s leukémií. Lékař už oznámil jeho otci, že není naděje na vyléčení. Nemocný chlapec mám jen jedno přání - být pohřben v rakvi se svou matkou.