Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Na vážné plicní onemocnění ročně zemřou tisíce Čechů
včera 05:50
příznaky

Lékaři varují před smrtelnou nemocí plic! Můžete se otestovat

Tisíce Čechů ročně zabije chronické onemocnění plic - a to často jen proto, že příznaky považují za projevy jiné nemoci, anebo je úplně ignorují. Lékaři proto připravili celonárodní projekt.

Andrej Babiš se synem a bývalou manželkou
18.11.
nové vyjádření

Matka Andreje Babiše mladšího exkluzivně promluvila pro TV Nova

První žena Andreje Babiše poslala ze švýcarské Ženevy exkluzivně prostřednictvím televize Nova nové prohlášení. "Jako matka Andreje Babiše mladšího cítím zásadní povinnost vyjádřit se ke skandálnímu útoku proti soukromí mého syna a mě,“ začíná své prohlášení Beata Babišová. Reaguje tak na nový vývoj v kauze údajného dotačního podvodu kolem farmy Čapí hnízdo.

Jessica Woolhouse s rodinou - 5
17.11.
obrovská tragédie

Dívenka (†9) si šla zdřímnout na gauč. Už se nikdy neprobudila

Obrovská tragédie zasáhla rodinu devítileté Jessicy Woolhousové z anglického Walsallu. Dívenka si stěžovala na bolest hlavy a šla si lehnout. Ze spánku už se ale nikdy neprobudila.

Prásk.tv píše:

Rozhovor s Jiřím Pomeje
čtěte o tématu nemoc na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE ! Vyhrajte až 50 vstupů do NEJVĚTŠÍHO nově otevřeného TRAMPOLÍNOVÉHO CENTRA v České republice!

Zapojte celou rodinu a přátele do soutěžte o ceny v hodnotě 9.990 Kč.

Sedí za volantem muž, nebo dítě?
16.11.
Dospělý, nebo dítě?

Sedí za volantem dospělý muž, anebo dítě? Policie je zmatená!

Po Zdibech jezdí auto, které řídí malé dítě! S touto informací se často obracejí na policii lidé z malé obce u Prahy. Za volantem totiž vídají někoho, kdo vypadá jako přibližně jedenáctiletý chlapec. Jenže podle řidičského průkazu se jedná o 22letého muže z Ukrajiny, který tvrdí, že nevyrostl kvůli nemoci.

Andrej Babiš ml.
aktualizováno 15.11.
kauza únosu

Údajný únosce Babiše mladšího promluvil. Řekl, co dělali na Krymu

Kauza kolem syna Andreje Babiše nabírá na obrátkách, muž, kterého Babiš mladší označil za svého únosce, poskytl deníku Právo rozhovor, ve kterém vysvětluje svou verzi celého případu. Podle jeho slov Petr Protopopov dělal Babišovi mladšímu osobního asistenta, na Ukrajinu podle něj jeli dobrovolně.

Mise nový domov - Láďa
14.11.
mise nový domov

Upřímná zpověď ochrnutého Ládi: Svěřil se, jak na tom skutečně je

Rodině ze středeční Mise nový domov se během jediného dne obrátil život naruby. Tatínek Láďa ochrnul a stávající dům plný překážek pro něj začal představovat velký problém. Jak dnes rodina žije a zlepšil se Láďův zdravotní stav?

O 10 let mladší: Čelila brutálnímu přepadení, teď ji čeká životní restart! - 3
aktualizováno 14.11.
o 10 let mladší

Vážná nemoc i dítě! Život Tomáše a Dády se po natáčení dost změnil

Připadali si oškliví a jejich sebevědomí se rovnalo nule. Pořad O 10 let mladší ale Drahomíře a Tomášovi změnil život od základů. Jak dnes žijí? A vypadají stejně dobře jako po natáčení?

2208964
aktualizováno 14.11.

VÍKEND: Speciální rukavice ukáže, jak se cítí revmatik

Revma. Zní to jako banální nemoc a možná si řeknete, že klouby trochu občas bolí každého. Revmatoidní artritida je přitom těžká nemoc, která lidem bere možnost dělat i základní věci. Třeba učesat se, otevřít lahev s pitím nebo se jen najíst. Dokáže dokonce na dlouhé týdny připoutat k posteli. V Česku jí trpí zhruba sedmdesát tisíc lidí. Podobně nemocný člověk přitom znamená obrovskou zátěž i pro širokou rodinu.

Lékařské vyšetření
14.11.
prevence

Cukrovku můžete dostat kdykoliv! TADY vás vyšetří zdarma

Nezáleží na tom, zda jste diabetik prvního nebo druhého typu nebo cukrovkou onemocněl někdo z vašich blízkých. Akce v rámci Světového dne diabetu, který připadá na 14. listopadu, jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí o nemoci dozvědět více. Kdy a kde si můžete nechat zdarma změřit hladinu cukru v krvi, poradit se s odborníky a podpořit prevenci onemocnění, si přečtěte níže.

Mise nový domov - Láďa
13.11.
mise nový domov

Láďu brněly nohy, pak přišla rána! Rodinu rozdělila vážná nemoc

Ve středu večer můžete sledovat další díl pořadu Mise nový domov. Tentokrát na moderátorku Terezu Pergnerovou čeká Rozina a její dvě dcery Alžběta a Bára, kterým vážně onemocněl tatínek.