Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tony Blair
Aktualizováno Předevčírem 20:13
Třenice nekončí

Zastavte brexit, burcuje Brity expremiér Tony Blair

Podání oficiální žádosti o vystoupení Británie z Evropské unie se blíží mílovými kroky, a tak se na britských ostrovech na poslední chvíli rozjíždí kampaň namířená proti Brexitu.

Bohuslav Sobotka a Vojtěch Filip
Aktualizováno Předevčírem 20:08
Hlasujte Koalice ČSSD a KSČM

Sobotka otevírá komunistům cestu do vlády! Souhlasíte? ANKETA

Premiér Bohuslav Sobotka je otevřený povolební spolupráci ČSSD a KSČM, řekl to v rozhovoru pro páteční vydání Hospodářských novin. Bohumínské usnesení, které ČSSD vládní spolupráci s komunisty zapovídá, považuje Sobotka za přežité.

Volební preference

Průzkum: Volby by vyhrál Babiš, sociální demokraté ale dotahují

Zdá se, že Andreje Babiše dohnaly některé kauzy a kontroverzní výroky. Z čerstvých volebních preferencí totiž vyplývá, že obliba hnutí ANO se zastavila a sociální demokracie naopak po řadě "hubených" měsíců posílila.

Prásk.tv píše:

Radek Banga, Miroslav Kalousek a Karel Schwarzenberg
čtěte o tématu politika na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Spojte lyžování s kulturním zážitkem a navštivte unikátní Špindlerovské ledárium

Již druhou zimní sezónu můžete v největším krkonošském středisku navštívit unikátní Špindlerovské LEDÁRIUM u horní stanice šestisedačkové lanovky Pláň. Tématem ledových soch je letos „Čtvero ročních dob".

Buhuslav Sobotka, Andrej Babiš
Aktualizováno 16.2. 2017 20:29
hádka kvůli interpelacím

Kdo z nich víc maká? Babiš se drsně pustil do premiéra Sobotky

Na vládě to znovu vře a opět jsou hlavními aktéry roztržky premiér Bohuslav Sobotka a ministr financí Andrej Babiš. Spory tentokrát vyvolaly interpelace. Babiš na ně totiž chodí velmi zřídka.

vše o volání a datech

Boj politiků s operátory? Skandál na skandál: Odjeďte do Polska!

Blíží se volby a ČSSD a ANO každý po svém hasí průšvih s předraženým voláním a daty českých operátorů. Obě strany přitom mají máslo na hlavě, protože situaci "silní operátoři - slabý zákazník" zavinili jejich poslanci a ministři. Do toho vypukl další skandál, když náměstek ministra průmyslu lidem vzkázal, ať se za levným voláním odstěhují do Polska.

Ručí vlastním majetkem

Okamurovi jde o všechno! Kvůli volbám si půjčil miliony

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura své straně před nadcházejícími sněmovními volbami věří. Na kampaň si hnutí půjčilo 18 milionů korun. Okamura a místopředseda hnutí Radim Fiala ručí za úvěr vlastním majetkem.

Andrej Babiš a Miloš Zeman
Aktualizováno 14.2. 2017 12:43
zákon o střetu zájmů

Zeman hájí Babiše. U Ústavního soudu napadl "Lex Babiš"

Prezident Miloš Zeman napadl u Ústavního soudu zákon o střetu zájmů přezdívaný lex Babiš. Norma, která omezuje přístup firem vlastněných členy vlády k některým státním podporám, je podle něj protiústavní, porušuje zákaz diskriminace na základě majetku.

1962199
Aktualizováno 13.2. 2017 13:02

STŘEPINY: Populismus jako cesta k úspěchu

Přišlo to jako blesk z čistého nebe.

Andrej Babiš, Jan Mládek
Aktualizováno 12.2. 2017 20:55
Další spor

Hádka o solární panely pokračuje: Kdo by měl vymáhat peníze?

Mezi koaličními ministry se rozhořel další spor. Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek a šéf rezortu financí Andrej Babiš se přou o to, kdo má vymáhat stamiliony korun od solárníků. Podle soudů získali neoprávněně dotace a teď by je měli vrátit. Jenže peníze po nich nikdo nechce. Ministři se totiž nemohou dohodnout, kdo za to může.

Volby německého prezidenta
Aktualizováno 12.2. 2017 14:28
prezidentské volby

V Berlíně volí nového prezidenta, odstupujícímu tleskali ve stoje

Ve Spolkovém sněmu v Berlíně se v poledne sešlo na 1260 volitelů, kteří vyberou příštího německého prezidenta. Měl by se jím stát bývalý ministr zahraničí Frank-Walter Steinmeier ze sociální demokracie. Současný prezident Joachim Gauck se rozhodl převážně reprezentativní funkci neobhajovat a v březnu ji po pěti letech předá svému nástupci.

Obchodní sdělení

Komunikujte se svým vozem