Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dojemný rozhovor

Míšina babička poslala vzkaz: "Vrať se, já bez tebe nemůžu žít!"

Rodina i přátelé postrádají dvanáctiletou Míšu čím dál víc. Nepřejí si nic jiného, než aby se co nejdříve vrátila domů. Dívčina babička jí poslala přes televizi Nova dojemný vzkaz. Podívejte se, co řekla o zmizení své vnučky.

Otrávený pes
Aktualizováno Dnes 21:11
Pejskaři, pozor!

V Pardubicích řádí travič psů! Za dopadení viníka vypsali odměnu

O svého psa za 100 tisíc korun přišel chovatel v Pardubicích. Někdo ho otrávil přímo na zahradě, zvíře pak trpělo několik dní. Majitel teď za dopadení traviče nabízí odměnu. Už v květnu ve městě někdo rozházel otrávené návnady, které byly ukryté v uzeninách.

Ptačí chřipka v Česku
Aktualizováno Dnes 20:35
úhyn drůbeže

Pozor: Na jihu Čech se objevilo další ohnisko ptačí chřipky!

Jihočeský kraj má už třetí ohnisko nákazy ptačí chřipkou. Tentokrát se jedná o chov v Sedlečku u Soběslavi na Táborsku. Veterináři ve čtvrtek společně s hasiči utratili přes třicet kusů kachen, slepic a hus. Chovatel na začátku tohoto týdne ohlásil úhyn šesti kusů drůbeže. Laboratorní testy ptačí chřipku potvrdily.

Obchodní sdělení

Auto ESA spouští akci „SLEVA TÝDNE“

Fenomén akčních slev na vybrané druhy nebo kategorie zboží se neobjevuje již pouze u elektroniky, letenek nebo zájezdů.

Pátrání po Míše
Aktualizováno Dnes 17:46
ztracená dívka

Míša před zmizením sdílela podivný citát! Plánovala útěk?

Už více než týden uplynulo od chvíle, kdy máma z Ústí nad Labem oznámila na policii zmizení své dcery Michaely Muzikářové. Po dívce neustále pátrají desítky policistů, stále nemají žádnou konkrétní stopu. Dívka na Facebooku sdílela před zmizením citát, který nyní vypadá velmi podezřele.

Ze střechy gymnázia skočil student - 3
Aktualizováno Dnes 17:59
Co se stalo?

Tragédie: Ze střechy gymnázia skočil student. Kvůli známkám

Ke gymnáziu v Holicích na Pardubicku se ve čtvrtek odpoledne sjeli policisté i záchranáři. Důvodem je sebevrah, který se ze střechy budovy vrhnul dolů.

Pátrání po Míše M.
Aktualizováno Dnes 21:24
podivné pátrání

Po Míše pátrají i lidé z Ústí! Někteří riskují, další dělají z lidí blázny!

Pátrání po dvanáctileté Míše Muzikářové stále nepřineslo žádné výsledky. Policie se obává, že se dívka stala obětí trestného činu. Ani lidem není osud školačky lhostejný, někteří po ní pátrají na vlastní pěst. Prohledávají i těžko dostupná místa. Najdou se však i lidé, kteří svolají sraz a pak na něj ani nedorazí!

Nepoznáte ho?

Žhář během jedné noci podpálil 3 auta! Fantoma z Brna hledá policie

Policie pátrá po fantomovi, který den před silvestrem zapálil v Modřicích u Brna tři auta. Nejprve v noci podpálil motor dodávky. Sotva ji hasiči uhasili, už spěchali k dalším dvěma hořícím osobním autům. Policie ze žhářských útoků podezírá mladíka, kterého zachytily bezpečnostní kamery.

Pátrání po Míše M. - škola
Aktualizováno Dnes 15:02
Ztracená dívka

Pátrání po Míše: Policie musela do školy poslat psychologa!

Dvanáctiletou Míšu z Ústí nad Labem hledají kriminalisté už devátý den. Náhlé zmizení dolehlo i na spolužáky a jejich rodiče, proto s nimi pracuje i policejní psycholog. Úzce spolupracuje i s třídní učitelkou.

Andrej Babiš hodnotil fungování EET
Aktualizováno Dnes 20:22
Hodnocení projektu

Babiš si chválí EET: Funguje bez problémů, podnikatelé jsou rádi

Ministr financí Andrej Babiš ve čtvrtek poprvé veřejně hodnotil fungování Elektronické evidence tržeb, z jeho úst zazněla samá superlativa. EET byla zavedena loni v prosinci.

Zákaz kouření
Aktualizováno Dnes 18:18
Zákaz kouření

Protikuřácký zákon schválil Senát! V restauraci už si nezapálíte

Senátoři schválili tzv. protikuřácký zákon beze změn. Od konce května tak bude platit absolutní zákaz kouření ve vnitřních prostorách restaurací, divadel či kin. Novela omezuje také konzumaci alkoholu.