Hlavní zprávy
EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR
Petr z Břeclavi promluvil o své velké lži!
Petr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!
Celý článekNovinka Českých drah slibuje bezpečnější cestování pro ženy. Chystají vagony, kam nebudou mít přístup muži. Mnoho žen totiž kvůli obavám o svou bezpečnost vystřídalo železnici za autobus.
České dráhy se snaží nalákat zpět ženy, které z obav o svoji bezpečnost ve vlaku raději cestují autobusem či autem. Začaly ženám vyhrazovat vagony, kam nemají muži přístup, informuje v sobotním vydání deník MF DNES.
ČTĚTE TAKÉ:
REVOLUCE na železnici! Vyjel první ŽLUTÝ VLAK! České dráhy zruší některé rychlíky!
Deník popisuje konkrétní případ, kdy sekci pro dámy museli na pokyn průvodčího opustit dva muži, kteří do expresu jedoucího ze Zlína do Prahy přistoupili v Pardubicích. Muži si podle svědkyně mysleli, že jde o natáčení pořadu se skrytou kamerou.
Separátní kupé pro ženy nejsou v Evropě ještě příliš časté, jen rakouské státní dráhy je mají ve všech spojích Euro a InterCity. Běžné jsou v některých muslimských zemích, kde však současně ženy nesmějí do vozů s mužskými cestujícími, píše MF DNES.
Petr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!
Celý článekPetr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!
Celý článekVíce než 600 hektarů lesa hoří u Bzence na Hodonínsku. Hasiči už na pomoc povolali tři helikoptéry a tři speciální letadla. S ohněm bojují už dva dny.
Celý článekTeprve sedmiletý chlapec sexuálně obtěžoval nejméně čtyři děti v mateřské školce v Hradci Králové. Jeho matka syna brání. Prý všechno začal jiný chlapec a dělali to všichni.
Celý článekNebaví vás každé dva roky natírat dřevem obložené štítové stěny? Zkuste hliníkové obklady s designem světlého nebo tmavého dřeva. a netrapte se s natíráním
... Celý článekVybrat si správně podlahovou krytinu není pro člověka „laika“ nic jednoduchého. Rozhodování nezačíná a nekončí u volby dekoru, zohlednit je třeba materiál, způsob pokládky i pravidelné údržby a čištění.
Diskuze
Vstup do diskuze