Plzeňsko

Auto na přejezdu smetl vlak, zemřela žena a dvě děti! Jednomu bylo pět let

Téma:

Tři oběti si vyžádala pondělní srážka vlaku a osobního auta na přejezdu na Plzeňsku. Všichni tři lidé zemřeli v autě, mezi oběťmi je i zhruba pětileté dítě. Řidič a další malé dítě jsou zranění.

Osobní vlak se s autem srazil na železničním přejezdu u obce Kamenný Újezd u Nýřan v pondělí krátce po deváté ranní. V autě podle informací od záchranářů zemřeli tři lidé - žena narozená v roce 1997 a dvě děti, ročníky narození 2003 a 2015.

 

Řidič a další dítě se zranili. Podle informací TV Nova je zraněné dítě narozené v roce 2016, řidič v roce 1996. Ten podle záchranářů bojuje o život.

 

"Záchranáři z místa transportovali leteckou záchrannou službou muže v kritickém stavu na FN EMERGENCY a dítě mladší 15 let bylo transportováno pozemní cestou, při vědomí se středně těžkými zraněními do FN na akutní příjem," uvedla mluvčí záchranářů Mária Svobodová.

 

 

Příčinu nehody budou vyšetřovat policisté, kteří na místě stále zasahují. Přejezd je chráněn jen výstražným křížem. Další podrobnosti ale zatím nemají.

 

České dráhy počítají s omezením na trati Heřmanova Huť - Nýřany až do odpoledne. Mezi stanicemi jezdí náhradní autobusová doprava.

 

GALERIE: Srážka auta s vlakem - Kamenný Újezd u Nýřan

1
/
4
Zdroj: TV Nova
Srážka auta s vlakem - Kamenný Újezd u Nýřan - 1

TN.cz