Paní premiérová

Babišová si užívá na Jadranu, premiér v roušce jedná o rozpočtu EU

Monika Babišová si užívá na Jadranu
Zdroj: Instagram Moniky Babišové
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
17.7. 2020 14:57
Téma:

Ani jeden není v Česku, závěr týdne ale tráví úplně jinak. Zatímco premiér Andrej Babiš (za ANO) jedná na summitu Evropské rady o unijním rozpočtu na příštích šest let, jeho manželka Monika Babišová se už třetím dnem sluní na chorvatských plážích. Společnost jí dělá syn Frederik.

Manželka předsedy vlády Monika Babišová ve středu odletěla na dovolenou do Chorvatska, Andreje Babiše ale nechala doma. Premiér má totiž povinnosti v Bruselu, kde v pátek začalo jednání šéfů vlád členských zemí o rozpočtu Evropské unie na roky 2021 až 2027.

 

Babišová ale u Jadranského moře na ocet nezůstala, přinejmenším během prvních dvou dní jí dělal společnost syn Frederik Babiš. V pátek už si ale vyrazila bez něj. "Když seš na to sama," smála se premiérova manželka.

 

Ta přidala na svůj instagramový profil i několik fotografií, kterými je pověstná. Třeba v únoru všechny zaujaly snímky z lodi na Zanzibaru, kam pro změnu vzala dceru Vivien Babišovou.

 

 

Zatímco posílá Monika do Česka úsměvy z jachty, mopedu nebo terasy soukromé vily s bazénem, předseda vlády na summitu Evropské rady takové pohodlí nemá. Do budovy totiž nikoho nevpustí bez roušky, kterou účastníci jednání musejí mít po celou dobu na ústech. 

 

Premiéři a prezidenti unijních zemí se osobně sešli po pěti měsících. Kvůli epidemii Covid-19 až dosud jednali pouze přes videokonference.

 

GALERIE: Monika Babišová si užívá v Chorvatsku

1
/
5
Zdroj: Instagram Moniky Babišové
Monika Babišová si užívá na Jadranu - 1

 

Podívejte se na Moniku Babišovou během nakupování v supermarketu:

TN.cz