smolný den

Další incident United Airlines: Muže při letu bodl škorpion

United Airlines
Zdroj: Profimedia
Téma:

Americká letecká společnost United Airlines zažila skutečně nešťastný týden. Po šokujícím incidentu, kdy zaměstnanci surově vyvlekli jednoho z pasažérů, se rýsuje další smolná záležitost. Muže při letu z Houstonu do Calgary štípl škorpion, uvádí portál CBC.

Jedovaté zvíře z prostoru na zavazadla spadlo Richardu Bellovi na hlavu ve chvíli, kdy si užíval oběd s manželkou. "Manžel ucítil něco ve vlasech. Tak to vytáhl a upadlo to na stoleček. Když se to snažil chytit, tak ho to bodlo," přiblížila jeho manželka Linda CNN.

 

"Když jsem to vzal, zjistil jsem, že je to škorpion. Držel jsem ho za ocas, takže mě nemohl bodnout," přiblížil Bell CBC Calgary. V tu chvíli mu spolucestující řekl, že by mohl být celkem nebezpečný. "Tak jsem ho odhodil na talíř. Pak jsem ho chtěl ale znovu chytit a v tu chvíli mě bodnul, převážně trefil nehet," doplnil Bell.

 

Pak ho Bell odhodil na podlahu, kde ho přikryli hrnkem a zabili. Letištní personál následně škorpiona spláchl. Na palubě byla zdravotní sestra, která Bellovi dala léky proti alergii jako prevenci.

 

Bell byl po příletu převezen do nemocnice. Na palubu dorazili také pracovníci letiště, aby si prohlédli škorpiona, ten už byl ale dávno spláchnutý.

 

 

Incident se obešel bez vážnějších následků. Společnost se již Richardu Bellovi omluvila a nabídla mu kompenzaci. Ke smolné situaci došlo v neděli. Ve stejný den šokoval svět incident, při kterém letištní personál surově vyvlekl muže z letadla. Jak se zvíře do letadla dostalo, se zatím neví.
 

klma TN.cz