polibek s manželkou

Karel Gott poslal fanouškům dojemný vzkaz! Poděkoval za podporu

Hana Mikulková
Hana Mikulková
Aktualizováno 15.9. 2019 21:41
Téma:

Fanoušky mnohonásobného držitele Zlatého slavíka Karla Gotta (80) zarmoutila zpráva o jeho zdravotním stavu. Zpěvák před pár dny přiznal, že trpí akutní leukémií. Lidé z celé republiky Gottovi poslali vzkazy plné podpory, za které jim veřejně poděkoval.

"Moji milí, přečetl jsem si všechny vaše krásné vzkazy a přání a moc vám děkuji za vaši obrovskou podporu. Velmi si toho vážím! A sdílím s vámi moji dnešní infuzi," napsal Karel Gott na facebooku. K příspěvku připadl fotografii, na které sdílí polibek se svou manželkou Ivanou.

 

Poděkování fanoušky potěšilo a vyvolalo další vlnu reakcí. "Děkujeme za zprávu. Jsme moc rádi, že to nezdáváte, přejeme hodně sil a brzké uzdravení," reagovala Marie. "Myslím na vás a z celého srdce přeji brzké uzdravení," dodala Helena. "Jste prostě nejlepší! Poslouchají vás všechny generace, prostě pan zpěvák," dodala Simona.

 

 

Ohledně zdravotního stavu Karla Gotta se v posledních dnech spekulovalo. "Před čtyřmi lety jsem pro agresivní nádor podstoupil velmi intenzivní léčbu, která vedla k jeho úplnému vymizení. Zhruba před rokem a půl se u mě objevila porucha krvetvorby v podobě Myelodysplastického syndromu," oznámil fanouškům ve čtvrtek na svém facebooku. Více najdete ZDE.

 

Reportáž o leukémii Karla Gotta:

Související témata:
TN.cz