Prymulův skandál

Je to arogance moci, kritizují lidé večerní schůzku Romana Prymuly

František Nyklas
František Nyklas
23.10. 2020 21:23
Téma:

Roman Prymula strhl svým jednáním lavinu kritických a pohoršených reakcí také mezi obyvateli. Většina lidí, které v pátek napříč republikou oslovili reportéři televize Nova, si myslí, že ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) hrubě chyboval a měl by z toho vyvodit důsledky.

Mnozí lidé mají za to, že ministr zdravotnictví měl jít příkladem. "Jak může být otevřená hospoda pro pana Prymulu, když po nás chce, abychom respektovali pravidla?“ ptal se divák televize Nova v Karlových Varech.

 

Lidé se Romana Prymuly i zastávali. "Udělal přešlap, seberte mu nějaký prachy, prémie. Ale ať to táhne dál,“ řekl další z obyvatel Karlových Varů.

 


V Karlových Varech je dokonce možné se setkat s názorem, že je to celé podvod, který měl Romana Prymulu poškodit.  "A víte to jistě? Jsou fotografie. Fotografii udělá dneska kdejaký blbec,“ vysvětluje muž.

 

Nejvíc lidem asi vadí to, že za porušení nařízení by obyčejnému člověku hrozil trest. Pro mnohé se prý jedná o aroganci moci a ministr zdravotnictví si podle nich může dovolit všechno.

 

 

Zatímco kritici Romana Prymuly věří, že nahradit ho ve funkci ministra zdravotnictví bude hračka, jeho zastánci o tom pochybují.

 

jh TN.cz