zmizelá Angličanka

Policie se vrátila na místo zmizení Maddie! Hledají muže z Německa

Maddie Mccann
Zdroj: Profimedia
Hana Mikulková
Hana Mikulková
24.2. 2020 18:53
Téma:

Britská policie vyslýchala devětapadesátiletou Carol Hickmanou kvůli zmizení Maddie McCannové. Vyšetřovatelé se ptali na jejího německého expřítele Jehla. Chtěli znát jeho telefonní číslo a profil na sociálních sítích.

Carol pracuje jako barmanka v Praia da Luz – kousek do místa, kde Maddie v roce 2007 zmizela. Policisté se Britky vyptávali, jestli si pamatuje den, kdy se malá dívenka ztratila z hotelového pokoje.

 

Hickmanová se přistěhovala do Portugalska v roce 1997. Později navázala vztah s Jehlem – jejich románek trval 18 měsíců a skončil v roce 2007. Barmanka policistům popsala, že po dívence také pátrala a že nemají důvod jejího expřítele podezírat.

 

 

"Jsem překvapená, že se mě na něj ptají. On byl prostě takový přátelský hippie. Je to celé moc divné," řekla podle britského webu Metro. Web Sunday Mirror se spojil s Jehlem, který se prý divil, že ho kvůli Maddie vyšetřují. "Nic o ní nevím. Policie ví, kde bydlím," řekl muž, který nyní žíje v portugalské obci Monte Novo.

 

Tehdy tříletá Madeleine McCannová, původem z Velké Británie, zmizela ze svého pokoje na dovolené v Portugalsku 3. května 2007. Její rodiče byli zatím na večeři s přáteli. Policisté dosud pracují s verzí, že ji unesl pedofil nebo že se stala obětí obchodu s lidmi.

 

Rodiče Maddie v show Oprah Winfrey

TN.cz