vážná nehoda

Míšu srazilo v Praze policejní auto. Máma promluvila o jejím stavu

Dívku srazilo policejní auto
Zdroj: TN.cz
Téma:

Stav mladé ženy, kterou srazilo na konci října v Praze policejní auto, je stále vážný. Dopravní nehodu vyšetřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS), zatím ale nepokročila.

Míšu srazila policie 29. října poblíž Masarykova nádraží. "Nadále pokračují příslušníci GIBS v prověřování a aktuálně čekáme na dodání zadaných znaleckých posudků z několika oborů," řekl TN.cz mluvčí GIBS Ivo Mitáček.

 

Mladá žena utrpěla po nehodě vážná zranění. Míšina maminka se o svou dceru od začátku velmi bojí. "Stav mé dcery je i nadále vážný," řekla TN.cz. "Zlepšil se, ale je vážný v tom smyslu, že má poškozený mozek a to je zřejmě nevratné," dodala.

 

"Nyní se s ní lékaři snaží pracovat, aby se mohla vrátit částečně do života," řekla Míšina máma. Její osud není lhostejný ani lidem, kteří ji neznají. Na sociálních sítích jí popřáli hodně štěstí.

 

"Řidič služebního vozidla značky Škoda Octavia v barevném provedení Policie České republiky se střetl s chodkyní v prostoru tramvajové zastávky Masarykovo nádraží," popsal po nehodě GIBS.

 

 

Zatím stále není jasné, kdo nehodu zavinil. Svědky nehledá pouze rodina, ale také GIBS: "Žádáme svědky této dopravní nehody, kteří mohou přispět k jejímu objasnění, aby podali informace na telefonní linku operačního střediska Generální inspekce bezpečnostních sborů na číslo 974 839 734."

Související témata:
ham TN.cz