VIDEO Nákupní horečka

Obchod v Jablonci nabídl obří slevu na telefony. Rozpoutal šílenství

Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Aktualizováno 2.12. 2019 20:06
Téma:

Nově otevřená prodejna elektroniky v jednom z obchodních domů v Jablonci nad Nisou nabídla v neděli v rámci uvítací akce obrovské slevy na telefony. Pro zboží za pár korun se do obchodu nahrnuly stovky lidí, připravených se o své místo ve frontě klidně i prát.

Jeden z návštěvníků obchodního centra šílenství, které rozpoutala prostá sleva na elektroniku, natočil na mobilní telefon a video poskytl redakci TN.cz. Záznam zachycuje dav slevychtivých zákazníků, kteří se předhánějí v tom, kdo bude u prodejny jako první.

 

Společnost Xiaomi totiž v neděli otevřela novou pobočku, kde bylo možné v rámci akce pořídit zbrusu nový telefon s mnohatisícovou slevou. Z původní ceny 4500 korun, byl omezený počet kusů k dispozici za 999 Kč. Za takto výhodnou cenu čekal však jen na prvních deset zákazníků, slevy ovšem byly na celý sortiment. Veškeré akční zboží se vyprodalo během několika málo hodin.

 

Podívejte se na reportáž i reakce nakupujících.

 

 

Nadšenci běhali po eskalátorech v obchodním centru dokonce v obou směrech a zcela je tak zablokovali, stejně jako celý prostor v okolí prodejny. O místo ve frontě se lidé neváhali navzájem postrkovat a prát.

 

"Domnívám se, že jsme to zvládli velmi dobře. Posílili jsme ostrahu a udělali jsme maximum pro to, aby celá akce proběhla pro zákazníky dobře. Podobné tlačenice nejsou časté, ale pokud některý z obchodů přijde s velmi zajímavou nabídkou, stává se to," sdělil k nedělnímu nákupnímu šílenství ředitel obchodního centra Aleš Stupka.

 

 

Návštěvníci centra, kteří se akce neúčastnili, se tlačenicí baví na sociálních sítích, kde postují fotky z jiných obchodů v centru, ze kterých je obří fronta k elektru vidět. "Měla jsem fakt dost!" píše uživatelka Miška. "Jako to je fakt u nás? Já myslela, že je to z jiný země. Tak to mám dost…svátky plné pohody a klidu. To jistě!" komentuje tlačenici Ellynka H.
 

TN.cz