galerie perfektní přestavba

Srub ze starého školního autobusu. Změnil se k nepoznání!

Dům z autobusu
Zdroj: imgur.com
Téma:

Malé domy jsou bezpochyby trendem poslední doby. Někteří lidé prostě odmítají lpět na velkém domě zatíženém hypotékami a úvěry a také chtějí zmenšit svou ekologickou stopu. Třeba tím, že si na dům přestaví starý školní autobus.

V roce 2011 si Mira a Jeremy Thompsonovi pořídili školní autobus ve své nejklasičtější americké podobě - žlutý ford s vystouplým čumákem, ve kterém celé dětství jezdili do školy. Tenhle kousek byl vyrobený už v roce 1989. Poté se na něm rozjely velké úpravy, které jej změnily k nepoznání.

 

Galerie: Srub ze starého autobusu

1
/
12
Zdroj: imgur.com
Srub ze starého autobusu - 1

 

Thompsonovi se rozhodli v jedenáctimetrovém autobusu využít každý centimetr místa. A povedlo se, v pojízdném domě je vše potřebné. Při přestavbě se Mira a Jeremy snažili použít co nejvíce recyklovaných materiálů.

 

 

Dům má dokonce kompletní kuchyni i s pravověrnou historickou kulatou ledničkou z šedesátých let minulého století. Spolu se sporákem je poháněná propan-butanem. Majitelé nezapomněli ani na topení v zimě, v autobuse jsou dokonce i historická kamna, která jsou chytře vyvýšena na stupínku po blatníku.

 

Většinu vnitřního vybavení majitelé pořídili na bleších trzích a v garážových výprodejích. To ukazuje, že k vybudování vysněného pojízdného domu není třeba extrémní množství peněz, jen trocha šikovnosti a pořádná porce nadšení.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Rihanna má nové bydlo: Tady teď opaluje své sexy tělíčko

GALERIE: V takovém luxusu si žije královna českých modelek Simona Krainová

Související témata:
jox TN.cz