Praha Vysočany

Ve vlaku zasahovala policie, na soupravu prý někdo střílel!

Téma:

Na železniční stanici Praha Vysočany zasahovala ve středu večer policie. Podle oznámení měl na vlak někdo střílet. Ve vlaku zrovna cestovali lidé, ti si museli dál pokračovat v jiném spoji.

Kvůli podezření na střelbu na vlak zasahovali ve středu kolem osmé hodiny večer policisté na železniční stanici v Praze Vysočanech.


"Krátce před osmou hodinou večer jsme přijali oznámení o střelbě na vlak. Na místo byli povolaní kriminalisté, při ohledání zjistili, že bylo poškozeno oken u pěti vagónů. Policisté nyní zjišťují, co přesně okna vlaku poškodilo," řekla policejní mluvčí Eva Kropáčová. Policie po neznámém střelci pátrá.


"Nepravidelnosti v dopravě v důsledku zásahu Policie České republiky u vlaku Os 9429 ve stanici Praha Vysočany," uvedly České dráhy na svých internetových stránkách. K mimořádnosti došlo o půl osmé večer ve středu.

 


Redakci TN.cz se ozvala jedna ze čtenářek, podle ní se mohlo jednat o střelbu. Měla obavy o svého manžela, který běžně vlakem cestuje z práce. Nezvedal jí telefon.


Později se jí podařilo s manželem mluvit. Ten prý seděl nedaleko poškozeného okna a za jízdy slyšel ránu.

 

Policie také prosí cestující vlaku, kteří z místa odešli pryč, pokud si všimli něčeho podezřelého, nebo mají k případu informace, aby se přihlásili na lince 158.

 

V galerii najdete detailní záběry na poškozená okna:

GALERIE: Policie zasahovala na pražské železniční stanici

1
/
10
Zdroj: TV Nova
Vlak s poškozenými okny - 3

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
rod TN.cz