Horoskopy

Velká roční numerologická předpověď: Jaký bude rok 2020?

Numerologie na rok 2020
Zdroj: Getty Images
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Aktualizováno 11:38
8.1. 2020 11:02
Téma:

Bude pro vás letošní rok plný úspěchů, nebo se bude lepší držet zpátky? Chystáte se rozjet novou profesní dráhu a nejste si jistí, jestli nastala ta správná doba? Bude vhodný čas na to založit rodinu? Hoďte strachy za hlavu a vykročte do roku 2020 s vírou, že kde je vůle, tam je i cesta. Vyberte svůj měsíc narození a zjistěte, co vám numeroložka předpovídá na tento rok.

Leden   Únor   Březen   Duben   Květen   Červen   Červenec   Srpen   Září   Říjen   Listopad   Prosinec

 

LEDEN

 

V roce 2020 vám bude energie stoupat výš a výš. Není to však jen proto, abyste s ní zacházeli lehkomyslně a prohýřili většinu času. Na povrch vyplynou ty věci, situace a lidé, které jste odkládali, anebo v nich zaspali. Stereotypnímu způsobu života odzvonilo, je na čase mnoho věcí změnit. Váš reklamní slogan zní: SVOBODA.

 

Uvolněte okovy, které vás svazují fyzicky, mentálně, emočně, finančně i duchovně. Nezdary života vám dobře poslouží jako odrazový můstek. Tyto i jiné zkušenosti, nově rodící se elán a chuť objevovat, studovat, potkávat lidi a komunikovat s nimi vám poskytují širší vidění, vícenásobný prostor, spoustu příležitostí a lákavých nabídek a je jen na vás, co z toho si vyberete. Šlápněte na pedál a objevujte svět. Celý rok vám přeje štěstí a svítí zelená.

  

1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
TN.cz