smutné krveprolití

Pitbull roztrhal bezbrannou holčičku (1)! Rodiče ji s ním nechali samotnou v pokoji!

Bezbrannou dívku (11 měsíců) roztrhal rozzuřený pitbull, kterého s ní nechali rodiče v pokoji. Oba jsou teď policií obviněni ze zabití.

Obrovskou rodinnou tragédii řeší britská policie. Avy-Jayne Corlessovou, které nebyl ještě ani rok, odvezli záchranáři do nemocnice v Blackburnu poté, co ji napadl pittbul.

 

Zvíře na ni zaútočilo, když ležela v postýlce v domě jejího nevlastního otce. Policisté se jí snažili společně se záchranáři oživit, ale holčička nakonec svůj boj o život prohrála a v nemocnici byla prohlášena za mrtvou.
 


Dívčina matka a její nevlastní otec byli v době tragédie v přízemí domu, zatímco nahoře jejich pes trhal holčičku na kusy. Oba byli policií nejdříve obviněni ze zanedbání péče o dítě. Později policisté své rozhodnutí překvalifikovali na obvinění ze zabití. Skutečnou příčinu smrti holčičky však prokáže až pitva. Uvedl to server Dailymail.
 


 

Přesná rasa psa, který již byl utracen, není známa, ale policie tvrdí, že šlo o rasu podobnou americkému pitbullovi. Na jeho agresivitu si již několikrát policii stěžovali sousedé obviněného páru. Sousedé popsali psa jako zuřivé a děsivě vypadající zvíře. Pes minulý rok napadl a zabil kočku ze sousedství.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Z toho mrazí: Hvězdu seriálu Ulice drsně pokousal pes!

TN.cz