Fotbal

Ščasný: Mám vzít samopal a hráče postřílet?!

Ščasný: Mám vzít samopal a hráče postřílet?!
Zdroj: TN.cz

Žižkov sahal v Edenu po bodu, ale nakonec jel domů s prázdnou. Jako ostatně pokaždé v této sezoně...

Smůla se jim lepí na paty. Tým Žižkova je v Gambrinus lize sice poslední, jenže herně nejhorší určitě není. Navíc byl jako jediný velmi blízko tomu, aby v této sezoně bodoval ve slávistickém svatostánku. “Poprvé v lize jsme v Edenu museli o vítězství bojovat,“ vysekl soupeři poklonu trenér “červenobílých“ Karel Jarolím.

"Ve druhé půli jsme byli nervozní"

Zápas mezi prvním a posledním týmem tabulky začal podle očekávání, tedy drtivým tlakem Slavie. Ta se po brance Toleskiho dostala brzy do vedení, jenže záhy o něj přišla, když se zničehonic trefil Procházka. “Mrzí mě, jak jsme řešili situace, které tomu gólu předcházely. Dost jsme tomu vyrovnání napomohli," prohlásil Jarolím.


Nakonec však domácí fanoušci odcházeli ze stadionu spokojeni. Sedm minut před koncem se s pomocí Pilařovy teče trefil Janda. "Ve druhé půli byly momenty, kdy jsme byli trochu nervózní, některé věci jsme kazili dost zbytečně. Střídáním se nám ale narozdíl od soupeře podařilo hru oživit,“ podotkl Jarolím a dodal: “Vzhledem k dalším výsledkům tohoto kola jsme velmi spokojení.“

Ščasný přiznal, že Slavia si tři body zasloužila

Kouč Viktorie Žižkov Zdeněk Ščasný si z porážky těžkou hlavu nedělal. "Z pohledu toho, že jsme dostali gól sedm minut před koncem, mě porážka samozřejmě mrzí. Na druhou stranu byla Slavia lepším mužstvem a vítězství si zaslouží. Rozdíl v kvalitě obou celků je zřejmý,“ řekl klidným hlasem.


Určitě ho však trochu straší fakt, že je Žižkov jediným týmem, který v této sezoně venku ještě nebodoval. "Tak to prostě je, co s tím můžu dělat? Mám vzít samopal a hráče postřílet?!“ zeptal se nakvašeně.


“Já jsem u mužstva teprve druhý zápas a nedalo se čekat, že v Edenu vyhrajeme. Nemělo se prohrát v zápasech proti týmům, které s námi hrají o záchranu,“ nechal se slyšet Ščasný.

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události