Fotbal

Lothar Matthäus se ženil v LA. Mladou studentku zná ze svátku piva

Lothar Matthäus se ženil v LA. Mladou studentku zná ze svátku piva
Zdroj: oficiální zdroj

Bývalý vynikající německý fotbalista se oženil s o 26 let mladší Kristinou Lilianou.

Německá fotbalová legenda Lothar Matthäus vstoupila na Nový rok do svého již čtvrtého manželství. Bývalý hráč Bayernu Mnichov, Interu Milán a německé reprezentace řekl své ano teprve jednadvacetileté ukrajinské studentce Kristině Lilianě Tchoudinové v americkém Las Vegas.

Liliana si přividělává jako modelka, podívejte se:

Sedmačtyřicetiletý držitel Zlatého míče z roku 1990, který je udělován nejlepšímu fotbalistovi působícímu v Evropě, poznal svou lásku předloni na tradičním pivním festivalu Oktoberfest. Liliana teprve minulé jaro maturovala, poté se přestěhovala za Matthäusem do Izraele, kde bývalý obránce trénuje klub Maccabi Netanja. Jeho partnerka tam navštěvuje mediální studia a také pracuje jako modelka.

Matthäus: Svatba v Las Vegas není kýč

Matthäusovi se mnohem lépe dařilo na zeleném pažitu, než v soukromém životě. Po třech nevydařených manželstvích nyní doufá, že našel tu pravou. "Chtěli jsme demonstrovat naši lásku, aby všichni viděli, že k sobě patříme," uvedl pro německý deník Bild. Svatbu přitom německá legenda do posledního okamžiku tajila.


Obřad se nakonec konal ve vyhlášeném hotelu Bellagio. "Tady v Las Vegas jde všechno pěkně hladce. Nebylo to nijak kýčovité, ale velmi romantické, když nám farář popřál hodně štěstí," uvedl Matthäus, jehož první manželský polibek s Lilianou doprovázel gejzír z obří hotelové fontány.

Liliana se svatbou s Matthäusem zařadila po bok dalších modelek, které jsou partnerkami fotbalistů:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události