Fotbal

Wenger fotbalisty Realu Madrid trénovat nebude

Kouče Arsenalu by podle serveru listu Daily Mirror rád získal Bílý balet.

Vedení londýnského Arsenalu měla znepokojit nečekaná zpráva. Podle listu Daily Mirror měl údajně nabídnout španělský Real Madrid 25 milionů liber, tedy asi 700 milionů korun, za trenéra Arséne Wengera.


S ním by měl prý odejít z londýnského celku také španělský záložník Cesc Fábregas, který je momentálně zraněný. Francouzský stratég by údajně dokázal přesvědčit svého oblíbeného "koně", aby ho následoval do Španělska.


Wenger má s Kanonýry platnou smlouvu do roku 2011 a tým trénuje už od roku 1996. Francouzský trenér už Real třikrát odmítl, nyní podle Daily Mirror nabídku vážně zvažoval.

Wenger zájem španělského velkoklubu odmítá

"Myslím, že dlouhodobě prokazuji můj závazek k tomuto klubu," řekl Wenger na klubovém serveru arsenal.com a zároveň tak vyvrátil spekulace o odchodu.


"Když jsme postavili nový stadion, přislíbil jsem klubu dlouhodobou spolupráci a nikdo nemůže zpochybňovat můj závazek," prohlásil ještě Wenger.


"Nikdo nemohl něco nabízet mému zástupci. Já totiž zastupuji sám sebe", dodal na závěr.

Real nového trenéra už má

Zpráva o příchodu Wengera do Realu Madrid nezní důvěryhodně ani ve Španělsku. Vedení fotbalového Realu Madrid totiž před třemi týdny jmenovalo novým koučem Juandeho Ramose, který na lavičce vystřídal Němce Berndta Schustera.


Španělský trenér naposledy působil na lavičce Tottenhamu, po špatném vstupu do sezony jej však vystřídal Harry Radknapp. Úspěchy slavil předtím v Seville, se kterou vyhrál dvakrát za sebou Pohár UEFA. S Realem je momentálně ve španělské lize na pátém místě s dvanáctibodovou ztrátou na vedoucí Barcelonu.

rk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události