Fotbal

Odvážná sexy celebrita si přála velké vítězství svého týmu, marně

Účastnice anglické reality show Celebrity Big Brother Lucy Pinder je celoživotní fanynkou Southamptonu. Po vítězství nad slavným Manchesterem United toužila marně.

Fotbalisté druholigového anglického Southamptonu se v neděli ve 3. kole Anglického poháru utkali s obrovským favoritem Manchesterem United. Jejich postup v nejstarší fotbalové soutěži světa by se rovnal zázraku, palce jim držela jedna velmi vnadná fanynka.

Lucy Pinder má ale jednu obrovskou smůlu, jeden z nejprestižnějších zápasů svého klubu za poslední léta totiž neuviděla na vlastní oči. V současnosti se totiž nachází ve vile Big Brother, kde se účastní známé reality show, v níž tentokrát soutěží samé známé tváře. Společníka Lucy dělá například americký rapper Coolio, či členka slavného rodu LaToya Jackson.

Zdroj: oficiální zdroj

“Jsem trošku naštvaná, že ten zápas neuvidím. Ale budu klukům na dálku držet palce a přeji jim hodně štěstí,“ uvedla vnadná diva a moderátorka Lucy Pinder, která je vášnivou fanynkou Saints, jak se borcům v červenobílé kombinaci přezdívá. “Celá moje rodina po tomhle týmu šílí,“ dodala na stránkách klubu před zápasem.

Podívejte se, jak obnažená Lucy Pinder fotila s obřím hadem:

Southamptonu, za který nastupuje také český záložník Rudolf Skácel, se v poslední době příliš nedaří. Saints okupují sestupové příčky v druhé anglické lize, ale podle Pinderové je jen otázkou času, kdy se její tým zvedne. “Všichni víme, že náš tým dokáže hrát lepší fotbal, než většina ostatních v druhé lize. Teď jen musí začít věřit ve své schopnosti, všechno hodit za hlavu a dokázat na hřišti, že na to mají.“

Zdroj: oficiální zdroj

Po návratu z vily Big Brother by Pinderové udělala největší radost zpráva, že její miláčci v Anglickém poháru vyřadili slavného soupeře. “I remíza by byla dobrá, kluci by si zvedli sebevědomí, ale byla bych nesmírně šťastná, kdyby mi rodiče mohli oznámit, že Saints porazili Manchester United!“


To se ale nestane. Favorizovaní borci United totiž přejeli Southampton 3:0.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události