Fotbal

Trenér Dušan Uhrin ml. jedná o angažmá v ruském Permu

Bývalý trenér Temešváru Dušan Uhrin mladší odmítá, že by byl domluven na angažmá s rumunskou FC Kluž. Jedná s ruským Permem.

Český trenér Dušan Uhrin mladší naposledy působil v Temešváru, ale kvůli sporům s majitelem klubu musel odejít. V Rumunsku se okamžitě začalo spekulovat, kam budou jeho kroky pokračovat. A co se Rumunska týče, padala jména z kategorie nejlepších. Dokonce se hovořilo o tom, že Uhrin má nabídku od konkurenčního týmu FC Kluž, který v této sezoně hrál i v základní skupině Ligy mistrů. To však lodivod popřel.


"Není to pravda. S tímto klubem jsem se na ničem nedomluvil, dokonce jsme spolu ani nejednali. Nebyla učiněna žádná konkrétní nabídka, ani teď, ani nikdy v minulosti," uvedl Uhrin. Jeho další trenérské kroky tedy pravděpodobně budou pokračovat v zahraničí, ovšem už ne v Rumunsku.

V Rusku cinkají dolárky

"Teď je nejdůležitější, abych co nejrychleji rozvázal smlouvu, do té doby se nemůžu pustit do trénování v jiném klubu. Doufám, že se to vyřeší během několika dnů, stále s tím mají nějaké problémy," řekl Dušan Uhrin mladší.


V Rusku jsou prozatím bez trenéra CSKA Moskva a FK Chimki. Ani s jedním z těchto klubů ale Uhrin nejedná. "Nešlo o CSKA Moskva ani Chimki, jednal jsem s Amkarem Perm. Jenže nemám dořešené věci v Rumunsku a poslední kontakt se zástupci Permu proběhl někdy před týdnem. Nevím, jestli už nesáhli po jiném trenérovi," řekl Uhrin. "Není pravda ani to, že jsem měl ještě jinou nabídku," dodal.

Potká se v Rusku s otcem?

Dušan Uhrin mladší by dokonce mohl v Rusku soupeřit s otcem. "Nevím, kde nakonec můj syn bude působit, ale já osobně jednám s jedním ruským klubem. Rozhodně by nešlo o spolupráci s ním, například jako manažer a trenér, protože k tomu mě nepotřebuje," prohlásil bývalý reprezentační kouč Dušan Uhrin starší.

jpz, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události