Česká fotbalová reprezentace se v neděli večer ubytovala v hotelu Monopol v centru Vratislavi a hráči se dozvěděli, že v pondělí je čeká pouze dopolední trénink.
Češi si v pondělí od 10.30 hodin vyzkouší poprvé trávník stadionu místního Slasku. Odpolední trénink trenér Michal Bílek zrušil a podobná situace nastane zřejmě i v úterý.
[IMAGEBOX_1000274]VIDEO: Reprezentanti jsou v Polsku a dresy mají až do finále
[IMAGEBOX_1000274]
Až do pátku, když český výběr vstoupí do mistrovství Evropy zápasem s Ruskem, budou svěřenci Michala Bílka trénovat jen jednou denně. V pondělí se naplno do tréninku zapojí také kapitán Tomáš Rosický.