APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Fanoušci jako spasitelé! Gólmanovi našli ztraceného psa

Fanoušci jako spasitelé! Gólmanovi našli ztraceného psa
Zdroj: isifa.com

Být profesionálním sportovcem má mnoho výhod. Kromě slávy a bohatství můžete při řešení některých problémů požádat o pomoc své fanoušky.

Přesně to udělal brankář Borussie Mönchengladbach Marc-André ter Stegen a světe div se, fanoušci mu skutečně pomohli.
 

Příběh s doslova vánočním koncem prožil před Štědrým dnem fotbalový brankář Marc-André ter Stegen z Mönchengladbachu. V neděli se mu totiž při procházce s přítelkyní ztratil pes Bali, s pomocí fanoušků Borussie se mu však ještě ve stejný den podařilo zatoulané zvíře najít.
 

Dvacetiletý Ter Stegen požádal příznivce o pomoc na internetu a podle deníku Bild se jich hledání zúčastnilo několik stovek. Akce byla úspěšná a v neděli odpoledne se pes našel. "Děkuji všem za pomoc a podporu. Je neuvěřitelné, kolik se zapojilo lidí, nemám slov. Tohle je prostě perfektní vánoční příběh," uvedl dvojnásobný německý reprezentant.
 

jpz, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události