Diego Maradona

Maradona se s Blatterem nepáral, říká: Kopněte ho do pr…!

Maradona se s Blatterem nepáral, říká: Kopněte ho do pr…!
Zdroj: Twitter.com

Dost bylo Blattera! Jasný vzkaz přilétl před květnovou volbou nového prezidenta Světové fotbalové organizace (FIFA) až z kolumbijské Bogoty. A neposlal mu jej nikdo menší než slavný Diego Maradona. Ten si před mikrofonem opravdu nebral servítky.

Diego Armando Maradona se sice do voleb o prvního muže světového fotbalu nehlásí, má ale jasno o tom, kdo by mu měl vládnout. Nebo spíše o tom, kdo by to být rozhodně neměl.

„Není třeba dělat to, co dělá Blatter. Věřit, že je nejmocnější ve fotbale, i když nikdy nekopl do míče,“ opřel se Maradona do současného prezidenta FIFA na charitativní akci v Bogotě.

To se však teprve rozehříval. Další slova si devětasedmdesátiletý švýcarský funkcionář za rámeček zřejmě nedá: „Myslím, že máme šanci kopnout Blattera do zadnice,“ vyhlíží Maradona nové volby, v nichž se 29. května bude Blatter opět ucházet o svůj post.

Bývalý argentinský reprezentant podporuje ve volbách viceprezidenta FIFA prince Ali bin al-Husseina. O křeslo prezidenta FIFA budou kromě něj a Seppa Blattera usilovat i Portugalec Luis Figo a prezident nizozemského fotbalového svazu Michael van Praag.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Diego Maradona

Důležité Události